Společnost OmiseGo zveřejnila zdrojový kód svojí peněženky

0
(0)

Společnost OmiseGo (OMG) udělala další krok k rozšíření svého ekosystému. Přistoupila totiž ke zveřejnění zdrojového kódu svojí peněženky, čímž poskytne uživatelům možnost pro její testování.

Na vlastní blockchain si OmiseGO ještě počká

Produktový manažer společnosti Jeremy Lam poznamenal:

“Jak jsme již uvedli, technologie blockchainu ještě není nastavená. Její plnou integraci do sítě OMG Network a tím pádem i cestu k decentralizaci zavedeme v blízké budoucnosti.”

Zdrojový kód je k dispozici na GitHub stránce OmiseGo a obsahuje i software development kit, což je soubor nástrojů pro vývoj softwaru. Ten je použitelný pro vývojáře iOS, Android a Ruby. Původně bylo uvedení peněženky ohlášeno na první kvartál tohoto roku. Developeři této kryptoměny ale upozorňují, že používání aktuální verze je jen na vlastní zodpovědnost.

Finální verze by už měla umožnit uživatelům obchodovat fiat měny, kryptoměny či platební a dárkové karty za jiná digitální aktiva na decentralizované burze OmiseGo.

Za 3 týdny nárůst o 152 %

Jeden z hlavních příslibů společnosti OmiseGo je kromě jiného také snaha zvládnout vyšší počet transakcí na Ethereum blockchainu. Zdá se, že tento příslib spolu s výše uvedenou zprávou se pomalu odráží i na ceně OmiseGO. Ta se pomalu přibližuje ke svému lednovému ATH (all time high – nejvyšší dosažená cena), která byla přes 27 dolarů. Aktuálně se tato kryptoměna obchoduje za necelých 20 dolarů, přičemž od 6. ledna zaznamenala krásný 152% nárůst.

Zdroj:
cryptovest.com 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img