Notcoin úspěšně spuštěný na Binance Launchpoolu, přijdou další krypto projekty?

2
(4)
Pavel Sýkora
Pavel Sýkora
Ahoj, jmenuji se Pavel Sýkora a jsem redaktorem a překladatem na volné noze. Kryptoměnám a finančním trhům se věnuji již nějakou tu řadu let. Tato technologie se za tuto dobu stala jedním z mých koníčků a v současné době ji proto chci poznávat více do hloubky a přenášet její myšlenky a hodnoty dále.

Binance Launchpool představuje poměrně novou službu, která umožňuje pomocí uzamčení některých kryptoměn získat odměnu v podobě kryptoměny nové. Jedná se o skvělý způsob, jak získat tokeny nových projektů a jak být u jejich začátků.

binance launchpool kryptoměn

Uživatelé mohou Launchpool nalézt v rozhraní platformy Binance po kliknutí na tlačítko „Launchpad” a následným nalezením tlačítka „Launchpool”. Zobrazí se jim poté nabídky s projekty, které se aktuálně nacházejí ve fázi před spuštěním.

Právě zalistovaná kryptoměna Notcoin

Launchpool za sebou má již cca 50 projektů, přičemž nedávno byl úspěšně spuštěn Notcoin, kryptoměna s inovativní tap-to-mine hrou, díky které mohou uživatelé získávat tokeny NOT pomocí klikání na minci v rámci aplikace na Telegramu.

Zájemci tak mohli skrze Launchpool stakovat vybranou kryptoměnu, přičemž jako odměnu poté získali právě tokeny NOT. Díky spuštění projektu a následnému zalistování tokenů na Binance a dalších velkých burzách s nimi nyní mohou obchodovat.

Nejlepší tokeny spuštěné pomocí Binance Launchpoolu

V této sekci si můžete prohlédnout aktuálně nejlepší tokeny, které byly spuštěny pomocí Launchpoolu od Binance. Žebříček je řazen podle jejich aktuální tržní kapitalizace.

Launchpool tedy při každé příležitosti spuštění projektu rozdává určité množství tokenů, které uživatelé získají jako odměnu za staking některé ze svých kryptoměn.

Obecně můžeme říci, že má Launchpool výnosnost okolo 1-2 % denně – tedy po dobu, co běží. Další hodnotou však mohou být samotné tokeny nově vzniklého projektu, se kterými následně můžete nakládat dle svého uvážení – obchodovat nebo třeba držet za účelem mnohonásobně vyššího budoucího zhodnocení.

Binance o nových projektech informuje dostatečně s předstihem na stránce se samotným Launchpoolem. Doporučujeme tedy sledovat novinky a nově uvedené projekty ke spuštění, aby vám ten následující neunikl.

Jak se zapojit do Launchpoolu?

Pojďme si představit jednoduchý návod, jak se také můžete do Launchpoolu zapojit.

  1. V prvé řadě je třeba se registrovat pomocí tohoto odkazu.
  2. Následně si vyhledejte projekt, který je aktuálně v Launchpoolu v nabídce.
  3. Dle dostupných kryptoměn ke stakování si jednu z nich nakupte nebo vyberte (většinou BNB, ale mohou to být i některé další určené kryptoměny).
  4. Stakujte tuto kryptoměnu. Jakmile tak uděláte, začnete získávat denně odměny ve formě nové kryptoměny.
  5. Na konci období pro staking (nebo kdykoliv se rozhodnete) si můžete svou stakovanou kryptoměnu vybrat zpět společně se získanými odměnami.

Před používáním Launchpoolu se doporučujeme seznámit se všemi podmínkami a detaily, abyste přesně věděli, jak bude spuštění dané kryptoměny probíhat a jak postupovat při stakování svých tokenů.

Zaregistrujte se na Binance

Připravte se na dalších krypto projekty v Launchpoolu

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
an onym

Kam na ty vtipy chodíte? Not byl absolutní propadák. Odměna za celý launchpad byla cca 0.35%. Cena Not coinu šla hmed po zalistování dolu jako kamen a dál padá.

spot_img