Nakupování Bitcoinu bylo výhodné v 98.2% dní od jeho založení

2
bitcoin-roste

Bitcoin byl výnosnou investicí v 98.2% dní, od jeho založení, ukazují data z holdcalc.com 

Z 3830 dní od vzniku Genesis Blocku (4. Leden 2009) jich bylo 3671 výhodných pro nákup bitcoinu.

To znamená, že zbývájen 69 dní, ve kterých se neoplatilo nakupovat – mezi tyto dny patří takřka celý prosineci 2017, kdy jsme se dostali na historický vrchol, který dosáhl až na 20 000 USD, stejně jako skoro celý leden 2018.

Nejaktuálnější uskupení nevýhodných dní zachycených v datech holdcalcu jsou na konci minulého měsíce – mezi 25 a 29 červnem – kdy se cena BTC pohybovala mezi 11 170 a 12 901 USD.

Paralelně s průběžnými statistikami společnosti holdcalc byla na twitterovém účtu CL dne 24 června zveřejněna analýzu trhu kryptoměn, která naznačuje, že bitcoin vstoupil do tzv „Stealth fáze“.

BTC nyní překročil jak své 50 týdenní, tak své 50 denní klouzavé průměry, kterým smerem se může vydat zjístíte v našich posledních analýzách.

Studie také tvrdí, že rekordní jsou i počty aktivních peněženek a transakcí za den. Všechny tyto metriky, jak ukázalo několik studií, mají pozitivní vliv na cenu bitcoinu.

Studie mimo jiné uvádí, že počet hledání slova „Bitcoin“ byl na hodnotě 10 000 USD praktický stejný, jako v roce 2013, kdy se jeho hodnota pohybovala na hranici 1 000 USD.

Pokud vás zajímá, jak si Bitcoin vedl od jeho založení až do dnes, připravili jsme pro vás tyto dva články:

Vzestupy a pády kryptoměnového zlata – 1.část

Vzestupy a pády kryptoměnového zlata – 2. část

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KudrnaZee Prime Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Zee Prime
Host
Zee Prime

Pěkně retardovanej ukazatel: Přeloženo do češtiny to znamená, že jen 69 dní v historii byla cena nižší, než dnes, nebo co vlastně? Jaký časový horizont se tam počítá? Jaké jsou parametry toho ukazatele, který vyšel 98,2%?
Překládejte aspoň články, které dávají smysl…

Kudrna
Host
Kudrna

Obravdu, překlad je trušku slabší, mělo to být asi takto:
„Bytkojný stupajů kupujte bo ja hododluju a chci si kupyť ferari nebo něco takého dobrého ať lepší něž ta moja felda a dyk sou robil cely život a teď su ty bytkojný a to už robiť němusiš bo kámoš deméter ve knajpě povědal že to musím mýt tož já tomu zas tolika něrozuměl bo ja stará cyp ale máňa z kantýni už je má taky ty bytkojný tak cypy kupujtě motýle němotýle ať možu tu mojů starů prohnať v bouráku“