Můžeme se ještě vrátit na 5 400 dolarů? Fibonacci naznačují, že ano!

5

Nejeden indikátor nám naznačuje, že hranice 5 400 dolarů nemusí být ani zdaleka tak nepředstavitelná, jak se může nyní na první pohled zdát. Poté, co Bitcoin po dlouhé době zase atakoval hranici 9 000 dolarů, si všichni začali myslet, že parabolický růst „to the Moon“ se nám blíží. Avšak poslední 2 týdny nás trošku vrátily nohama na zem (a cenu Bitcoinu stlačily dolu). To je vlastně ale dobře, protože se nám alespoň nezopakuje situace z roku 2017. Je však korekce až na hranici 5 400 dolarů pravděpodobná?

Fibonacci levels nepustí

Analýza hlavních supportů a resistance levelů tradera Joshe Ragera poukázala na fakt, že Bitcoin před dalším bull runem může ještě pořádně klesnout. Pomocí Fibonacci levelů nám ukazuje, že nejzákladnější ceny, na které je třeba si dávat pozor, jsou na hladině 6 800 dolarů, 6 100 dolarů a také na již zmiňovaných 5 400 USD.

Nejpodstatnější hranicí by však měl být level 6 800 dolarů, kdy se na Bitcoinu utvořil opravdu silný support. Tato hranice se v minulosti již několikrát ukázala jako velmi podstatná (ať už jako rezistence nebo právě support) a proto je pravděpodobné, že kdybychom šli do krátkodobé korekce, tak právě u této ceny by se „lámal chleba“ při rozhodování dalšího trendu.

Kolem těchto hodnot se rovněž očekávají velké objemy obchodování, ať už ze strany býků nebo medvědů. No, a pokud by opravdu tato hranice (6 800 dolarů) nevydržela tlak medvědů a cena by se propadla níže, tak bychom se mohli dostat až na hranici 5 400 dolarů. Ta by měla být další podobně silnou podporou.

Závěr

Pravděpodobně asi všichni doufáme, že tak nízko se už nedostaneme (ledaže bychom měli ještě málo nakoupeno). Co se Joshe Ragera týče, tak ten už pád k této hranici nevidí jako nejpravděpodobnější, ale s jistotou jej ani nevylučuje. Na tuto hranici také stále upozorňuje řada traderů, například veterán a jeden z největších traderů v tomto sektoru Peter Brandt. Ten upozorňuje, že bychom měli upínat nejvíce pozornosti na hranici 6 800 dolarů.

Co číst dále?

Čínské velryby používají Tether k investování do BTC

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek F.

Zdroj:
cryptopotato.com

5
Komentujte

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PetrKokršpanělHonza Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Honza
Host
Honza

Zdravím, už před měsícem jsem říkal, že pod 6K už ne a pravděpodobně pod 7K také, takže aktuálně říkám, na další pokles nečekejte 🙂

Petr
Host
Petr

Aby raketa vyletěla výše je třeba vysypat závaží. To vysypání je vždy jiné a specifické zatím k tomu nedošlo. Aktuálně asi ne pod 7 ale musí. Jinak to bude později a z vetši výšky mega průser.

Kokršpaněl
Host
Kokršpaněl

Vždyt to je úplně směšné ty pseudoanalýzy od pseudotreaderu , vždyt oni píšou stejné h***a jako předtím kde půl roku tlačili ovcím do hlav že bitcoin nepůjde nahoru dokud nenajdeme dno které se mělo nacházet mezi 2 až 1K od kterého jsem se měli odrazit směr the moon .Ted budou psát stejné h***a BTC klesne na hranici 5 400 a jak se k té hranici přiblíží tak další analýzy budou opět tlačit směr nahoru ? ale h***o opět budou tlačit bitcoin směrem dolů kde budou pást s*****y tipu Bitcoin může opět padnout na 3 k tohle je všechno jen psychologická… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Kokršpaněl…… promiň vyzkoušej číst články mezi řádky a přestaň se držet čísel ty jsou až na posledním místě. Jen tak začneš chápat systém. Čísla jsou jen a jen pro hejly. Mimo to až poznáš a já věřím že jo co tím chtěl autor říct a da normalni myšlenku jak k tomu přišel poznáš i analytika který střílí od pasu a neví která bije od profika. Mimo to pořád je to analýza a ne návod . Čím více analýz tím jasnější obraz . Já čtu v průměru 100 analýz članku denně. Bohužel pokud se budeš držet i těch neprofesionálních analytiků chápu… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Ta zásadní věc je ta že jsme v jiné situaci než loni. Loni všichni panikařili a předpovídali pád BTC a celého krypta . Letos je situace jiná a velké části obchodníků ujel vlak což si uvědomuji takže je o krypto velký zájem na nizkych cenách tudíž na dobrých cenách bude stat spousta zájemců. Proto si myslím že nove dno bude velice těžké odhadnout . Zatím na binance je včerejší low 7441.což by se shodovalo i s predikci ix .Ale čekal jsem rychlejší větší sestup. I když pořád máme min 3 tydny na rozhodnutí SECu. Za mně 5,4k asi ne ale… Číst vice »