Můžeme se ještě vrátit na 5 400 dolarů? Fibonacci naznačují, že ano!

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

Nejeden indikátor nám naznačuje, že hranice 5 400 dolarů nemusí být ani zdaleka tak nepředstavitelná, jak se může nyní na první pohled zdát. Poté, co Bitcoin po dlouhé době zase atakoval hranici 9 000 dolarů, si všichni začali myslet, že parabolický růst “to the Moon” se nám blíží. Avšak poslední 2 týdny nás trošku vrátily nohama na zem (a cenu Bitcoinu stlačily dolu). To je vlastně ale dobře, protože se nám alespoň nezopakuje situace z roku 2017. Je však korekce až na hranici 5 400 dolarů pravděpodobná?

Fibonacci levels nepustí

Analýza hlavních supportů a resistance levelů tradera Joshe Ragera poukázala na fakt, že Bitcoin před dalším bull runem může ještě pořádně klesnout. Pomocí Fibonacci levelů nám ukazuje, že nejzákladnější ceny, na které je třeba si dávat pozor, jsou na hladině 6 800 dolarů, 6 100 dolarů a také na již zmiňovaných 5 400 USD.

Nejpodstatnější hranicí by však měl být level 6 800 dolarů, kdy se na Bitcoinu utvořil opravdu silný support. Tato hranice se v minulosti již několikrát ukázala jako velmi podstatná (ať už jako rezistence nebo právě support) a proto je pravděpodobné, že kdybychom šli do krátkodobé korekce, tak právě u této ceny by se “lámal chleba” při rozhodování dalšího trendu.

Kolem těchto hodnot se rovněž očekávají velké objemy obchodování, ať už ze strany býků nebo medvědů. No, a pokud by opravdu tato hranice (6 800 dolarů) nevydržela tlak medvědů a cena by se propadla níže, tak bychom se mohli dostat až na hranici 5 400 dolarů. Ta by měla být další podobně silnou podporou.

Závěr

Pravděpodobně asi všichni doufáme, že tak nízko se už nedostaneme (ledaže bychom měli ještě málo nakoupeno). Co se Joshe Ragera týče, tak ten už pád k této hranici nevidí jako nejpravděpodobnější, ale s jistotou jej ani nevylučuje. Na tuto hranici také stále upozorňuje řada traderů, například veterán a jeden z největších traderů v tomto sektoru Peter Brandt. Ten upozorňuje, že bychom měli upínat nejvíce pozornosti na hranici 6 800 dolarů.

Co číst dále?

Čínské velryby používají Tether k investování do BTC

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Marek F.

Zdroj:
cryptopotato.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře