Miliarda školáků je doma, kryptoměny pomáhají i tady

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Roger Ver chce koupit Bitcoin.org • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Novogratz: Je stále těžké si koupit Bitcoin • MoneyGram spolupracuje s Uberem • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Asijské trhy...
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Zakladatel vzdělávací platformy Khan Academy zveřejnil, po 250% nárůstu uživatelů v důsledku koronavirové krize, naléhavou výzvu.

Generální ředitel Sal Khan požádal uživatele, aby darovali fiat, nebo tokeny Basic Attention Tokens (BAT) prostřednictvím prohlížeče Brave. Tímto krokem se snaží zajistit, aby platforma mohla být i v době krize studentům stále k dispozici.

Khan řekl, že tento nárůst byl způsoben rekordním počtem studentů, kteří byli nuceni zůstat doma během lockdownu a karantény.

Miliarda školáků zůstává doma kvůli COVID-19

Khan Academy je nezisková organizace, jejímž cílem je poskytovat bezplatné, prvotřídní vzdělání komukoli a kdekoli.

„Jelikož vím, že v době krize mají všichni starosti hlavně o zdraví a ekonomiku, tak chci jen stručně  a v rychlosti říct, že existuje miliarda studentů – a možná jsi jeden z nich – kteří teď  ve škole (kde by normálně byli) být nemohou.“

Khan řekl, že platforma měla skromný rozpočet, ale dosáhla do všech koutů světa. Sdělil, že byl v deficitu ještě dříve, než ho současná krize vystavila ještě větší finanční zátěži:

„Náš rozpočet je rozpočet velké střední školy … Lidé nás v této době potřebují ještě víc.“

Khan Academy přijímá tokeny Basic Attention Tokens (BAT)

Khan Academy je tvůrcem prohlížeče Brave/tokenů BAT, což znamená, že přijímají dary od uživatelů tohoto prohlížeče. Catherine Corre, vedoucí komunikace pro Brave, řekla redakci Cointelegrafu, že Khan Academy byla populární volbou pro dary v BAT:

„Uživatelé Brave mohou prostřednictvím Brave Rewards posílat dary v BAT svým oblíbeným vydavatelům. Uživatelé mohou také své dary posílat měsíčně a automaticky přispívat během procházení webu. Mohou darovat BAT, který získali za prohlížení reklam na ochranu soukromí. Nebo si mohou koupit BAT a poslat si jej do své Brave peněženky a využít pro pozdějí dary.“

Khan Academy podporuje Bitcoin

Khan Academy má, kromě jiných vzdělávacích programů, značné množství obsahu věnovaného Bitcoinu (BTC), blockchainu a dalším tématům souvisejícím s kryptoměnami.

Již v minulosti blockchainová komunita často přispívala důstojným a vhodným projektům. Nyní je tady další příležitost, jak ukázat svou velkorysost. d

Závěr

Pokud patříte mezi studenty, kteří kvůli zavřeným školám zůstali doma, využíváte kurzy Khan Academy? Nebo studium řešíte jinak? Pokud máte nějaké tipy, napište nám je do komentáře.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře