Max Keizer předpovídá růst ceny bitcoinu na 220 000 dolarů díky Tetheru a Salvadoru

4.4
(8)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Podle amerického propagátora Bitcoinu Maxe Keizera může cena Bitcoinu brzy vystřelit vzhůru, a to díky činnosti společnosti Tether, Salvadoru a americké inflaci.

Max Keizer předpovídá cenu bitcoinu

Max Keizer, přední americký zastánce Bitcoinu, nedávno prohlásil, že kombinace činností společnosti Tether a zahraniční politiky Salvadoru může vést k výraznému nárůstu ceny Bitcoinu až na 220 000 dolarů. Tato prognóza přichází v době, kdy americký dolar čelí tlakům způsobeným domácí inflací a mezinárodními spekulacemi.

Keizer vysvětlil, že obchody se stablecoiny posilují Bitcoin tím, že oslabují dolar, což vede americkou vládu k neustálému zvyšování úrokových sazeb. Zároveň poznamenal, že země BRICS, včetně Číny a Ruska, reagují na americkou “dluhovou past” tím, že se snaží odmítnout dolar jako světovou rezervní měnu.

Podle Keizera situaci ještě zhoršuje plán skupiny BRICS spustit na konci roku novou digitální měnu krytou zlatem. To může být tzv. posledním hřebíčkem do rakve pro dolar a NATO. Keizer dále tvrdí, že pokračující spekulativní útoky na dolar ze strany Cantor Fitzgerald a Tetheru urychlují jeho pád.

V rámci těchto spekulací, Tether vyměňuje fiat peníze za americké státní pokladnice u Cantoru a tyto úroky používá k nákupu dalšího bitcoinu. Cyklus podle Keizera vytváří doomovou smyčku pro USD, která je nezvratná.

Kromě Tetheru, Keizer zdůrazňuje roli Salvadoru, první země, která legalizovala Bitcoin jako zákonné platidlo, v posilování své bitcoinové pozice. Predikuje, že jakmile USA spustí svou digitální měnu centrální banky, bude již příliš pozdě, protože nová měna BRICS a Bitcoin by mohly převzít roli světových rezervních měn a Tether by mohl nahradit globální platební systém SWIFT.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 67 554 USD dle KMC.

Závěr

Co si o předpovědi Maxe Keizera myslíte vy? Jaké jsou vaše cenové predikce pro letošní rok? Dejte nám vědět do komentářů nebo na naše sociální sítě. Neváhejte se přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img