Malta vydává konzultační dokument pro Security token offering – tady krypto jen kvete!

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Maltský úřad pro finanční služby (MFSA) vydal nový konzultační dokument publikovaný 19. července 2019. Obsahuje řadu zásadních kroků k přizpůsobení kapitálového trhu podle maltské Vision 2021.

Proč právě teď?

Načasování tohoto nového konzultačního dokumentu nemohlo přijít v lepším čase s nedávným oznámením společnosti EFFORCE, nové blockchain společnosti založené Stevem Wozniakem.

V dokumentu lze nalézt informace o zvýšení transparentnosti kryptoměn, zmírnění zprostředkujících rizik, zlepšení spolupráce investorů s podniky podílejících se na ICO. Dokument se šesti sekcemi hledá zpětnou vazbu od zúčastněných stran v krypto průmyslu od nynějška až do 30. srpna letošního roku.

Malta je proslulá svým bezpečným přístavem pro blockchain společnosti. Wozniak dokonce řekl, že vřelé přijetí této technologie ze strany vlády bylo hlavním důvodem, proč vybral Maltu jako základnu operací pro EFFORCE.

Právní ochrana

Blockchainový průmysl se neustále vyvíjí. Konzultační dokument vydaný 19. července přinese několik změn nejen pro stávající finanční aktiva, ale i pro neustále se zvyšující počet STO.

Dokument naleznete k přečtení ZDE.

Závěr

Narůstající zájem o blockchain přináší mnoho rizik pro investory. Vláda Malty, která je otevřená kryptoprůmyslu, nastavuje takové zákony, aby byli investoři ochráněni před podvodníky a podnikatelé dosáhli přijatelného obchodního prostředí.

Co číst dále

Bitcoin boom bude následovat konsolidace, shodují se odborníci

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img