Lightning Network může změnit celosvětový obchod

0
(0)

Mnoho lidí z kryptosvěta vkládá do Lightning Network opravdu velké naděje. Tato “revoluce” v  kryptoměnách může zvýšit popularitu kryptoměn nejen mezi uživateli. Společnost Blockstream poukázala na fakt, že Lightning Network Apps (takzvané Lapps) se s jejich velmi přátelským uživatelským prostředím těší stále větší a větší popularitě.

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který můžete najít na kryptomagazin.sk.

Lapps

Jedna z prvních Lapps aplikací (Lightning Network aplikací), FileBazaar dovoluje content creatorům (lidem vytvářející vlastní obsah), aby svůj obsah jako například fotky nabízeli na pay-per-view basis (placení za zhlédnutí). Následně content creatoři mohou pomocí Lightning Networku obdržet platby od zákazníků za svůj obsah.

Popularita Lightning networku letos i nadále roste. V tomto období je celkově otevřených téměř 2000 různých kanálů. Všechny tyto kanály se aktivně využívají k investování a financování do technologie.

Debut Blockstream Store (něco jako Play Store) však nepřinesl pouze pozitivní zprávy. Několik Bitcoin odborníků se vyjádřilo, že tato technologie je teprve v plenkách a její provedení není momentálně příliš šťastné.

Společnost FileBazaar se na svém oficiálním blogu dne 22. března takto vyjádřila:

“FileBazaar (a jiné Lapps aplikace, které budou vydány časem) umožní tvůrcům obsahu, aby mohli provádět svůj byznys nezávisle od velkých společností. Toto navrátí více kontroly do rukou content creatorů. “

The Hive dává LN 3-5 let na úspěch

The Hive je projekt, který se zabývá AI (artificial intelligence- umělou inteligencí) a zahrnuje například i projekt Lightning Labs. Právě tento projekt si myslí, že do 3 až 5 let má Lightning Network změnit způsoby celosvětového obchodu.

“V Lightning Networku vidíme možnost, která může změnit celosvětový trh a obchodování.”

Závěr

Do Lightning Newtorku vkládá mnoho lidí opravdu naději. Tato technologie toho do světa kryptoměn může přinést opravdu hodně. Jak naznačují čísla, popularita této technologie opravdu roste. Zda se však prosadí i v budoucnu, je zatím jen ve hvězdách.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img