Kryptoměna MATIC raketově stoupá, protože Polygon se připojuje k programu Disney

5
(1)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Polygon byl ve středu vybrán jako jeden z účastníků programu akcelerátoru 2022 společnosti Disney, což vyvolalo nárůst kryptoměny MATIC o více než 15 %. 

Polygon, dříve známý jako Matic Network, je platforma fungující na druhé vrstvě v ekosystému Ethereum pro škálování a interoperabilitu, která umožňuje vývojářům vytvářet škálovatelné decentralizované aplikace (dApps) s nízkými transakčními poplatky.

Akce akcelerátoru pro rok 2022

Společnost Walt Disney Company neoznámila žádný ze svých vlastních kryptoprojektů, ale akce akcelerátoru pro rok 2022 se zaměří na vytváření pohlcujících zážitků prostřednictvím technologií, jako je rozšířená realita (AR), umělá inteligence (AI) a nezaměnitelné tokeny (NFT), uvedla skupina masmédií. Cílem programu je urychlit růst inovativních společností z celého světa.

Mezi další účastníky patří například aplikace pro sociální média Web3 Flickplay, platforma pro vyprávění příběhů Web3 Lockerverse, společnost pro rozšířenou realitu Red 6 a platforma virtuálního elektronického obchodování Obsess.

Účastníci Disney akcelerátoru získají investiční kapitál, přístup ke co-workingovému prostoru v kreativním kampusu Disney v Los Angeles a mentorství od vedení společnosti Disney, podnikatelů, investorů a obchodních lídrů.

Polygon byl vybrán také gigantem sociálních médií Meta pro podporu NFT na Facebooku.

Závěr

Kryptoměna Polygonu známá jako MATIC se aktuálně obchoduje na hodnotě 0,627 USD, což představuje 0,88% nárůst za posledních 24 h a 18% nárůst za posledních sedm dní. Kryptoměna se zároveň nachází na 17. místě v žebříčku coinmarketcapu, kde je hodnocena podle tržní kapitalizace.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: