[KRÁTKÁ ZPRÁVA] Coinbase Pro přidává obchodování s novým altcoinem – Právě probíhá pumpa

0
(0)

Burza Coinbase Pro dnes oznámila, že umožní zákazníkům na své platformě obchodovat altcoin Stellar (XLM). Tato zpráva přišla vcelku nečekaně a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Podle dat na stránce KMcap průměrná cena XLM stoupla o ~ 8%.

Kryptoměnoví spekulanti se v tomto případě očividně řídí heslem “buy the Rumor, sell the news.” Obchodování Stellaru totiž na Coinbase ještě ani nezačalo. Kryptoměnová komunita však už preventivně nakupuje. Dnešní volume na trhu s XLM dosahuje $ 181 milionů.

Zalistování Stellaru na CB Pro bude, podobně jako u XRP, probíhat ve fázích. Momentálně se nacházíme v první fázi, kdy Coinbase Pro přijímá vklady na XLM účet. Následně bude možné tvořit mezní objednávky na nákup a prodej. Pak se otestuje matching engine, který vyplní všechny limitní objednávky tak, aby byl orderbook konzistentní (to znamená na jedné straně limitní nákupy a na druhé limitní prodeje). V poslední fázi se aktivuje funkce market a začne se obchodovat. Pokud vše půjde podle plánu, bude to už dnes.

Co číst dále?

[OFICIÁLNĚ] Představujeme vám náš nový web – Budoucí česko-slovenskou titulku pro kryptoměny!

Přeloženo ze slovenského originálu, autorem článku je Samuel S.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img