[OFICIÁLNĚ] Představujeme vám náš nový web – Budoucí česko-slovenskou titulku pro kryptoměny!

0
(0)

Zprávy a souhrny

V našem novoročním článku jsme vám, našim čtenářům, prozradili, že v blízké době začneme přidávat weby do našeho portfolia. První ze série webů, které vám v průběhu příštích měsíců ukážeme, je již hotový a oficiálně spuštěn! Představujeme vám KMcap.eu! Novou česko-slovenskou kryptoměnovou titulku.

Co najdete na webu KMcap?

Na stránce KMcap.eu najdete několik základních služeb a postupně je budeme rozšiřovat. Hlavní částí tohoto webu je agregátor, který ukazuje průměrné ceny všech kryptoměn, volume, kapitalizaci a další statistiky. Inspirovali jsme se coinmarketcapem, ale věříme, že náš design vypadá lépe a nemusíte se znepokojovat různými manipulacemi, které coinmarketcap občas zkouší.

Kromě kurzovního lístku však na KMcap-u najdete i globální chat (bez nutnosti registrovat se), ve kterém můžete diskutovat s dalšími fanoušky kryptoměn a feed článků z Kryptomagazínu a Trading11. Nemusíte tak zbytečně pobíhat po všech webech. Stačí vám přijít na KMcap a máte tam vše pěkně pohromadě.

Všechny tyto služby najdete na hlavní stránce KMcap-u.

Jake jsou naše plány s KMcap?

Na KMcap-u samozřejmě plánujeme i nadále pracovat, přidávat další služby a zdokonalovat ty, které již fungují. V blízké budoucnosti tuto stránku povýšíme na náš hlavní web, pod který přesuneme všechny ostatní projekty (Kryptomagazán, Trading11, Medial Base …).

Vytvoříme tak jeden silný česko-slovenský web o kryptoměnách s návštěvností, kterou lze srovnávat s největšími krypto-stránkami na světě. To k nám přitáhne kvalitní inzerenty a my na oplátku budeme schopni psát kvalitnější články, videa a další obsah, pro který si k nám dennodenně chodíte. Z KMcap-u se tak stane jakási česko-slovenská kryptoměnová titulka, kde najdete vše, co potřebujete.

Ale nebojte se, Kryptomagazín zůstane i nadále Kryptomagazínem a současnou doménu přesměrujeme na tu novou, takže si ničeho nevšimnete.

V případě, že máte nějaké nápady, dotazy nebo připomínky ke KMcap-u, napište nám je přímo do KMcap chatu! Rádi s vámi podiskutujeme.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Zee Prime

Hlavně si najměte někoho, kdo ty články po redaktorech bude číst – někdy je to hrůza… A to vám na profesionalitě zrovna nepřidá…

Marg

S tím naprosto souhlasím. Občas je to fakt hrůza. I výběr vašich témat, je občas opravdu zvláštní.

samslav84

Ktoré články majú zlú češtinu? nestíham to sledovať ale korektorov máme a každý článok prechádza jazykovou úpravou takže ak to myslíte vážne, źe veľa nových článkov je na tom jazykovo a gramaticky zle, tak by som to určite vedel riešiť.

Zee Prime

Beru zpět – od vašeho “faceliftu” jsem tu nebyl. Když procházím současné články, tak se to opravdu podstatně zlepšilo.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: