[Krátká zpráva] Burza Bakkt hledá lidi – Trumpův shutdown oddaluje její spuštění

3
bakkt futures bitcoin cas

Trumpův vládní shutdown, které trvá již více než měsíc, má nepříznivé následky nejen na ekonomiku USA a americké firmu, ale i na kryptoměny. Spuštění burzy Bakkt bylo již dříve odloženo na neurčito poté, co agentura CFTC nestihla vydat povolení na uchovávání Bitcoinů pro klienty Bakkt-u.

Vše důležité o burze Bakkt naleznete v tomto článku.

Americký prezident Donald Trump poslal všechny vládní zaměstnance domů. Důvodem má být Kongres, který odmítl poskytnout 5,6 miliard dolarů na stavbu zdi na jižní hranici země. Taková zeď by byla podle Kongresu zbytečná a na oplátku prezidentovi nabídli miliardu dolarů na posílení strážců působících na hranici. Bez výsledku.

Burza Bakkt měla být původně spuštěna už 12. prosince minulého roku. Spuštění se však přesunulo na zítřek – tedy 24. ledna. A ani toto datum kvůli vládnímu shutdownu nevyšlo a spuštění burzy bylo odloženo na neurčito. CFTF bude po skončení shutdownu potřebovat minimálně 30 dní na to, aby vydala chybějící rozhodnutí.

Vládní shutdown však Bakkt nemůže zastavit. Kryptoburza mezitím začala nabírat nové lidi. Dohromady plánuje obsadit osm pozic. Hledá převážně softwarové vývojáře. Pokud byste chtěli pracovat pro Bakkt, inzeráty najdete zde.

Co číst dále?

Bakkt vybral 182 mln USD v prvním kole, je na dobré cestě

Zdroj:
bakkt.com

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
AnonymRadek D. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonym
Host
Anonym

Spuštění se však přesunulo na dnešek – tedy 24. ledna

Az na to, ze dneska je 23.1. ?

Radek D.
Člen

Máte pravdu, myslel jsem an to celou cestu domů, že tam je chybka, že musím opravit, než někdo upozorní – no byl jste rychlejší 🙂

Anonym
Host
Anonym

A ja myslel, ze tady dnes znamena uz zitra ???