[Krátká zpráva] Burza Bakkt hledá lidi – Trumpův shutdown oddaluje její spuštění

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Trumpův vládní shutdown, které trvá již více než měsíc, má nepříznivé následky nejen na ekonomiku USA a americké firmu, ale i na kryptoměny. Spuštění burzy Bakkt bylo již dříve odloženo na neurčito poté, co agentura CFTC nestihla vydat povolení na uchovávání Bitcoinů pro klienty Bakkt-u.

Vše důležité o burze Bakkt naleznete v tomto článku.

Americký prezident Donald Trump poslal všechny vládní zaměstnance domů. Důvodem má být Kongres, který odmítl poskytnout 5,6 miliard dolarů na stavbu zdi na jižní hranici země. Taková zeď by byla podle Kongresu zbytečná a na oplátku prezidentovi nabídli miliardu dolarů na posílení strážců působících na hranici. Bez výsledku.

Burza Bakkt měla být původně spuštěna už 12. prosince minulého roku. Spuštění se však přesunulo na zítřek – tedy 24. ledna. A ani toto datum kvůli vládnímu shutdownu nevyšlo a spuštění burzy bylo odloženo na neurčito. CFTF bude po skončení shutdownu potřebovat minimálně 30 dní na to, aby vydala chybějící rozhodnutí.

Vládní shutdown však Bakkt nemůže zastavit. Kryptoburza mezitím začala nabírat nové lidi. Dohromady plánuje obsadit osm pozic. Hledá převážně softwarové vývojáře. Pokud byste chtěli pracovat pro Bakkt, inzeráty najdete zde.

Co číst dále?

Bakkt vybral 182 mln USD v prvním kole, je na dobré cestě

Zdroj:
bakkt.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Anonym

Spuštění se však přesunulo na dnešek – tedy 24. ledna

Az na to, ze dneska je 23.1. ?

Radek Dintar

Máte pravdu, myslel jsem an to celou cestu domů, že tam je chybka, že musím opravit, než někdo upozorní – no byl jste rychlejší 🙂

Anonym

A ja myslel, ze tady dnes znamena uz zitra ???

spot_img