Kdy bude Ripple atakovat cenu 5 USD – Klíčem je xRapid

0
(0)

Zprávy a souhrny

Každý, kdo se jen trochu zajímá o kryptoměny, zná Ripple (XRP). V současnosti je na třetí příčce s kapitalizací 24 miliard USD. Jeho cena se pohybuje zhruba na hodnotě 0,61 USD. Uběhla už nějaká doba od chvíle, kdy bylo jeho ATH na úrovni 3,8 USD. Ripple je primárně využívaný bankami pro rychlejší mezibankovní transakce, ale oproti Bitcoinu o něm nelze říci, že by byl decentralizovaný.

Získejte profesionální analýzy a exkluzivní pohled na kryptoměny na trading11.com

Tři důležité systémy

XRP se prosazuje zejména ve finančních institucích v přeshraničním platebním styku. Můžeme tak vidět, že získávání nových partnerství přivedly Ripple k tomu, že se stal jedním z nejvíc adoptovaných kryptosystémů. Je to hlavně zásluhou technologie xCurrent, kterou přijalo více finančních nadací a bankovních institucí.

Je důležité vědět, že Ripple (XRP) má v současnosti tři samostatné systémy. Všechny jsou navržené k podpoře rychlých ekonomických převodů peněz. Jsou to xVia, xCurrent a xRapid.

Který z těchto systémů XRP skutečně potřebuje

xRapid je ze třech existujících systémů jediný, který Ripple skutečně potřebuje. xRapid je určený pro finanční instituce, které si přejí minimalizovat náklady na likviditu a současně umožnit rychlejší a bezproblémovější proces transakcí. Nástroj je inovovaný vzhledem ke skutečnosti, že platby na rozvíjejících se trzích často vyžadují předfinancované účty v místní měně, a to po celém světě. To způsobuje nadměrné náklady na likviditu.

Kdy tedy bude Ripple atakovat cenu 5 USD

Dnes vidíme, že to není XRP coin, který je masově přijímaný, ale je to technologie Ripple.

Podívejme se na situaci, kdy se banka rozhoduje, jaký systém má použít, aby umožnila přeshraniční převody peněz v rámci několika vteřin. Pokud se rozhodne pro xCurrent, ten nebude vyžadovat použití XRP. Naopak, pokud by se rozhodla pro xRapid, ten XRP vyžadovat bude. Vidíme tu zásadní rozdíl v tom, jak použití systému zásadně ovlivní poptávku po XRP coinu.

Z uvedeného příkladu je vcelku jasně patrné, kdy můžeme očekávat masivní růst ceny XRP. Až uvidíme zvýšenou aktivitu týmu Ripple v propagaci systému xRapid a jeho rostoucí adopci finančními institucemi, bude to ten správný fundament, který způsobí zvýšený zájem o XRP. A jak víme, zvýšená poptávka vytlačí cenu vzhůru.

Může vás také zajímat:Víte, jaký je rozdíl mezi hot wallet a cold wallet?

Disclaimer: Tento článek nepovažujte za finanční radu nebo za nabádání k zakoupení kryptoměn. Pokud byste se rozhodli investovat do kterékoliv kryptoměny, mějte na paměti, že je z vaší strany nevyhnutelné důkladné vyhodnocení trhu. A před každou investicí je třeba zvážit veškerá rizika, která obchodování na kryptotrhu přináší.

Naše nejnovější video:

YouTube video

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Michal

Článek naprosto o ničem. Autor vlastně říká, že až stoupne cena XRP, tak stoupne cena XRP. Informační hodnota článku je nula. Nevím, kdo tyhle články píše, kdo je vymýšlí a kdo za tohle vůbec něco platí, protože je to brak. K seriózním článkům má tohle opravdu daleko

filp

Souhlas konkretní článek o ničem spiš kde se dá pořídit a zakolik poplatky a tak podobně.

Desperados

Ak chces kupit ripple, tak sa pozri na https://coinmarketcap.com/currencies/ripple/#markets tam najdes ponuku burz, kde sa da kupit, popripade vymienat. O burzach su tu uz nejake clanky, tak nevidim problem dohladat navod na konkretnu burzu..

Desperados

Ja si osobne myslim, ze je tu team ludi, ktory sa nas snazi o niecom informovat. Nie kazdy clanok musi byt uplne top. Ked chces kritizovat, tak kritizuj, ale konstruktivne, nech to ma nejaku vypovedajucu hodnotu. Podla mna je to tu podane spravne. Clanok informuje o partnerstvach ripplu a jeho programoch. Zaroven sa snazi ti predostriet, akym sposobom sa moze ripple uberat. A co sa tyka autora, tak kvetusa ma super clanky. Sorry kamo. Neviem, aky si mal den, ale musel som reagovat.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: