Justin Sun chce, aby byl TRX jako zákonné platidlo přijat v 5 zemích

5
(3)

Justin Sun, zakladatel projektu Tron s tokenem (TRX) opět vzbudil nemalý rozruch. Prozradil totiž, že jeho cílem pro nový rok je zajistit, aby bylo digitální aktivum TRX přijato v pěti zemích jako zákonné platidlo.

Podle Suna by přijetí aktiva v pěti zemích mohlo podnítit širší přijetí kryptoměny po celém světě. Poznamenal, že tento cíl je sice “ambiciózní”, ale lze ho dosáhnout tvrdou prací a odhodláním.

Justin Sun naznačuje přijetí TRX jako zákonného platidla ve “významné zemi”

Mezitím Justin Sun v samostatném tweetu z 28. ledna uvedl, že jedna z hlavních zemí brzy legalizuje TRX jako zákonné platidlo. Podle Suna tento krok umožní, aby byly kryptoměnové tokeny v rámci jeho ekosystému “uznány vládou jako platná forma platby za zboží a služby”.

Zakladatel společnosti Tron uvedl, že přijetí vládou zvýší legitimitu a používání TRX. Pokračoval, že přijetí digitální měny vládou jako zákonného platidla dává široké veřejnosti pocit důvěry a bezpečí.

Sun dále zdůraznil, že přijetí podnítí více podniků a obchodníků, aby přijímali TRX jako platební prostředek, a jednotlivcům umožní token pohodlně utrácet. V závěru uvedl, že:

Přijetí TRX také podpoří celkovou hodnotu TRX, protože zvýší poptávku po této měně. S větším počtem lidí a podniků ochotných používat a přijímat TRX se zvýší poptávka po měně, což povede ke zvýšení její hodnoty.

Tron se již mezi některými zeměmi poměrně dobře ujal. Jako zákonné platidlo byl přijat na Svatém Martenu a v Dominice. Sám Justin Sun je také velvyslancem Grenady při Světové obchodní organizaci.

Bitcoin (BTC) pak již má status zákonného platidla ve Středoafrické republice a samozřejmě v Salvadoru.

Sun radí kryptoměnové komunitě, aby se “příliš neorientovala na USA”

V samostatném tweetu z 29. ledna pak Sun poradil kryptoměnové komunitě, aby nebyla “příliš zaměřená na USA”. Podnikatel k tomu poznamenal, že USA jsou sice významným hráčem v kryptografickém průmyslu, ale nejsou jediným, jehož politika je pro tento prostor zásadní.

V současné době se v USA nachází několik zemí, které se zabývají krizí. Pokud 7,7 miliardy lidí na Zemi přijme krypto jako zákonné platidlo, 300 milionů lidí v USA je bude nakonec následovat.

Závěr

Zakladatel společnosti Tron pak kryptografickým projektům poradil, aby se vzdělávaly a budovaly partnerství s vládami a podniky v zemích po celém světě.

Přijetí kryptoměn jako zákonného platidla neznamená jen usnadnění nákupu a prodeje zboží a služeb; jde o to, aby lidé měli větší kontrolu nad svou finanční budoucností.

Sun dále doporučil komunitě, aby se přestala omezovat jen na jednu zemi, když se může zaměřit na celý svět.

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img