Jordan Belfort: Držte se dál od všech kryptoměn kromě bitcoinu a etherea

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Nechvalně známý americký burzovní makléř, motivační řečník a autor knihy „Vlk z Wall Street“ ve svém nedávném videu prohlásil, že bitcoin a ethereum jsou jedinými kryptoměnovými aktivy, kterými by se investoři měli právě zabývat. Co dalšího prohlásil známý americký makléř?

Jordan Belfort: Bitcoin a ethereum jsou jedinými kryptoaktivy

Burzovní makléř, který se stal inspirací filmu „Vlk z Wall Street“ od Martina Scorseseho před nedávnem nahrál video na svůj oficiální YouTube kanál, ve kterém hovoří o současné situaci na kryptoměnovém trhu a možnosti investice.

Podle jeho slov jsou bitcoin a ethereum jedinými kryptoaktivy, kterými by se investoři měli v současné době zabývat. Ve svém videu nazvaném „My Current Crypto Update“ také varuje, že lidé by měli do kryptoměn investovat pouze malou část svých prostředků kvůli vysoké volatilitě.

Jordan Belfort také reagoval na současnou situaci okolo pádu kryptoměnové burzy FTX. Prohlásil, že lidé by neměli ignorovat první dvě přední kryptoměny a jsou podle něj jediné, kterými by se investoři měli během současného medvědího trhu zabývat.

Belfort ve videu také prohlásil, že neprodal žádnou z kryptoměn. Ve videu uvádí:

Neprodal jsem ani jeden a kupuji další. To neznamená, že si nemyslím, že to půjde nízko, protože si myslím, že to v krátkodobém horizontu pravděpodobně půjde trochu níže. Ale z dlouhodobého hlediska věřím, že pokud budete držet tyto mince pět nebo deset let, věřím, že tyto dvě mají skvělou šanci být podstatně vyšší, než je tomu dnes.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 16 814 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 233 USD.

Závěr

Legendární burzovní makléř se již v minulosti několikrát vyjádřil na adresu kryptoměn. Co si o slovech Jordana Belforta myslíte? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na sociální sítě. Na celé video kanálu The Wolf of Wall Street s Jordanem Belfortem se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.


Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pietro

Nic nenansvědčuje tomu, že by JB jakkoli rozumněl cryptu. Jeho prohlášení slouží pouze jeho vlastním zájmům.

Pandrhola & Trautenberk & Krkovička

Prohlášení úplně každého (i toho posledního cardanisty, solanisty nebo shibaisty) slouží jeho vlastní zájmům.

pietro

Budeš se divit, ale ne každý je ochoten veřejně lhát v zájmu vlastních zisků

Libor

Asi mal na mysli nie „investovanie“ ale trading. Do krypta sa neinvestuje, krypto je tak maximálne na špekulatívny trading s inak investične bezcenným aktívom. Skrátka a jasne. Kryptoinvestori sú hlupáci, kým kryptotraderi chytráci a špekulanti…..

Reklama: