Jihokorejský gigant Hanwha investuje do kryptoměnového průmyslu

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Xangle, krypto informační platforma vyvinutá společnosti CrossAngle, získala investici od jihokorejského giganta Hanwha Group ve výši 3,3 milionu dolarů.

Hlavní jihokorejský konglomerát Hanwha Group upevňuje svou angažovanost v kryptoměnovém průmyslu novou investicí.

Xangle se specializuje na shromažďování podnikových krypto informací

Společnost CrossAngle oznámila tuto novinku 16. července a uvedla, že se očekává, že investice řady A2 umožní společnosti vyvinout infrastrukturu pro institucionalizaci krypto služeb. Společnost CrossAngle, která sídlí v Singapuru, vyvíjí Xangle, platformu pro zveřejňování informací, zaměřenou na poskytování transparentních dat o kryptoměnách, jako je Bitcoin (BTC).

Xangle shromažďuje, ověřuje, integruje a následně zveřejňuje informace od globálních projektů a společností, které vydaly kryptoměny. Tato platforma poskytuje veřejný přístup k off-chain podnikovým informacím a k on-chain metrikám a analýzám.

Na Xangle je uvedeno více než 800 kryptoměn

Podle oznámení má globální partnerská síť společnosti Xangle doposud více než 60 burz, ze zemí jako Jižní Korea, Japonsko, Čína, jihovýchodní Asie, Rusko, Spojené státy a evropské jurisdikce. Firma prohlašuje, že dosud poskytla údaje o více než 800 krypto aktivech.

Xangle zveřejňuje informace o bitcoinech. Zdroj: XangleXangle zveřejňuje informace o bitcoinech. Zdroj: Xangle

James Junwoo Kim, CSO a spoluzakladatel společnosti CrossAngle, uvedl, že nové financování pomůže společnosti Xangle „významně přispět k rozvoji a rozšíření hranic tohoto odvětví jako celku“.

Závěr

Společnost není v tomto odvětví žádným nováčkem. Již začátkem roku přispěla částkou 31 milionů dolarů k financování startupové platformy Lightnet, fungující na síti Stellar. Není tedy pochyb o tom, že velké investiční společnosti vidí v krypto průmyslu slibnou budoucnost.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img