Huobi token prudce roste, přidal 79 % za 7 dní

4
(1)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Cena nativního tokenu Huobi za posledních sedm dní prudce vzrostla, Justin Sun se údajně stal jedním z jeho největších držitelů.

Huobi token smazal všechny ztráty od začátku roku

Hodnota Huobi tokenu (HT), nativního tokenu kryptoměnové burzy Huobi, vzrostla během týdne o neuvěřitelných 79,4 %, čímž Huobi token téměř smazal všechny ztráty, které zaznamenal od začátku roku.

S tržní kapitalizací 955 milionů dolarů je nativní token kryptoburzy Huobi v současnosti 52. největším kryptoaktivem. HT odměňuje uživatele Huobi za jejich věrnost sníženými transakčními poplatky a zároveň nese vlastní hodnotu v obchodovatelných párech vůči populárním měnám. Podle CoinGecko se HT v současné době obchoduje za 7,45 USD, což zároveň představuje 63% nárůst za posledních 30 dní. Dne 1. ledna se token obchodoval za 9,37 USD.

Hlavní důvod pro růst HT

Působivá cenová akce HT přichází v souvislosti se zprávami, že Justin Sun, zakladatel sítě Tron, odhalil svou novou roli poradce burzy Huobi a nyní vlastní “desítky milionů” jejích tokenů. “Viděl bych se jako jeden z největších držitelů,” řekl Sun minulý týden v rozhovoru pro televizi Bloomberg a zároveň zdůraznil, že podíl na burze nezískal.

Čínský reportér Colin Wu krátce po Sunově vystoupení v Bloomberg TV napsal na Twitter, že oficiální peněženky Huobi převedly 74 milionů na peněženky spojené se zakladatelem Tronu.

Token HT má maximální nabídku 500 milionů tokenů, přičemž k dnešnímu dni je v oběhu asi 130 milionů.

Justin Sun and Huobi token

Sun popsal HT jako “základní hodnotu” Huobi a zdůraznil, že token musí být “tvrdě prosazován”, pokud se burza chce stát jednou z “nejdůležitějších” obchodních platforem na světě.

Zakladatel Tronu dodal, že se chce zaměřit na globální expanzi Huobi. A pokud to regulace dovolí – nakonec i na návrat burzy do Číny, kde původně sídlila, než zemi loni opustila v důsledku širšího zásahu proti kryptografickému průmyslu. Začátkem tohoto měsíce prodal zakladatel Huobi Leon Li Lin svůj podíl ve společnosti About Capital, hongkongské firmě pro správu aktiv.

Závěr

Huobi získá díky této transakci “dostatečnou” kapitálovou injekci do svého fondu pro zajištění marží a rizik a také globální strategický poradní výbor, ke kterému se připojí “přední osobnosti z oboru”.

Jsme nově i na LinkedIn, kde sdílíme nejlepší články. Směle nás tam můžete sledovat. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img