[HOT NEWS] CoinMarketCap láká na arbitráže, realita je ale jiná

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Oblíbený cointracker CoinMarketCap aktuálně čelí určitým potížím se zobrazováním ceny Bitcoinu. Při pohledu na obrázek níže, zobrazující aktuální ceny BTC na jednotlivých burzách dle CMC, by nejeden trader spěchal udělat arbitráž. Má to však jeden háček…

Již dříve jsme vás informovali, že tato stránka nemusí být na 100 % důvěryhodná a v jiném článku jsme vám nabídli její alternativy. Nicméně, dnes jsme zaznamenali určité nesrovnalosti, které se týkají jak CMC, tak i dalších podobných stránek (např. coincall). Níže již můžete vidět aktuální screen z CMC.

Nejeden z nás by se při tomto pohledu vrhl na arbitráž, rozdíl mezi cenou na Binance a Bitfinex je okolo 300 dolarů. Má to však háček, na jednotlivých burzách nic o tom, že by se u nich obchodoval BTC za cenu přes 7000 USDT, neví. Níže vidíte screen z burzy Binnance, kde se Bitcoin aktuálně pohybuje okolo 6740 USDT. Chyba se týká pouze tetherových párů (BTC/USDT).

Zdroje:
CoinMarketCap
Coincall
Binance
Kryptomagazín

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img