Hodnota forku Bitcoin Private (BTCP) roste – zkontrolujte, zda ho náhodou nemáte

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Bitcoin Private je jedním z těch zajímavějších forků, které vznikly během loňského kryptošílenství. Jde o kryptoměnu, která má všechny výhody Bitcoinu (velkou uživatelskou základnu) a měny Zclassic (anonymní transakce). BTCP na rozdíl od Bitcoinu Cash nebo Bitcoinu Gold přinesl něco nového a jistou dobu se o něm mluvilo jako o forku s největším potenciálem.

Nevíte co je to fork? Přečtěte si tento článek.

BTCP – jeden z nejcennějších anonymních coinů

A je to tady. Bitcoin Private se momentálně na burze obchoduje v průměru za 56,8 $ (data bereme ze stránky coinmarketcap.com) a jeho hodnota stále stoupá. První výraznější růst jsme zaznamenali dne 12. dubna.

BTCP - jeden z nejcennějších anonymních coinů

BTCP pokračoval v růstu, a dnes dokonce v kapitalizaci (~ 1,5 miliardy) překonal kryptoměnu Zcash! Pokud jste tak ještě neučinili, asi by bylo vhodné zkontrolovat vaše peněženky a burzy. Kdo ví? Možná vám po forku zůstaly nějaké mince!

Pamatujte, BTCP vznikl ze dvou kryptoměn. Pokud jste tedy v době forku vlastnili Bitcoin nebo Zclassic a máte privátní klíč k vaší peněžence, po importu tohoto klíče do legacy Bitcoin Private walletky, získáte BTCP tokeny!

Více informací o Bitcoin Private naleznete zde.

Bohužel, tuto kryptoměnu zatím najdete pouze na podivných burzách typu Trade Satoshi nebo Nanex. Pokud opravdu máte nějaké mince, jejich prodej bude relativně náročný.

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Samuel Slavkovský.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
mudrc

Nanex není “podivná” burza, naopak jedna do budoucna z nejslibnějších a se skvělým vývojářským týmem. Tento web mám rád, ale články zde jsou silně neobjektivní. Zdá se mi že se autoři snaží propagovat blockchain… přitom Nano, IOTA a další krypta dokazují, že jsou tu lepší systémy, než je jen blockchain…

spot_img