Hash rate Bitcoinu je nyní 8 krát vyšší než při 20 000 USD za BTC

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

Bitcoin (BTC) má větší výpočetní výkon než kdy jindy. Data z Blockchain.info mluví jasně. Celkový hash rate sítě Bitcoin dosáhl maxima 79 tera hash za sekundu (TH / s) 20. července.

Co je hash rate

Hash rate představuje veličinu měřící výkonnost (sílu) Bitcoinové sítě v jednotkách za sekundu. Jednotkou je hash/s (hash za sekundu). Je to ukazatel zabezpečení transakcí. Hash rate prolomil v posledních týdnech a měsících další magické mety. Poslední nedávné maxima přišly 21. června (65 bilionů TH / s) a 1. července (70 bilionů TH / s).

Bitcoin je nyní silnější, než byl na ATH

Následně přišel pokles z hodnoty 79 bilionů až na 67,1 bilionu TH / s v různých kolísavých pohybech. Nyní by se dalo říct, že hodnota je víceméně v určitém trendu s dobře vypočitatelnou střední hodnotou. Obecně ale stále platí, že Bitcoinová síť má nyní téměř osminásobný výkon, než měla, když cena Bitcoinu byla na konci roku 2017 kolem 20 000 USD.

Nicméně i přes přerušení trendu při poklesu ceny BTC z 13 800 USD na 9 125 USD, tak i nadále ceny poplatků jsou nízké, a to i přes výkyvy cen a objemu.

Výkonnost těžebního průmyslu, která se odklonila od konce býčího trhu v prosinci 2018, očekává ale opět růst, a to v květnu 2020, kdy se očekává halving. To byl závěr vyvozený analýzou Filb Filb, který nadále poznamenal, že cena Bitcoinu v příštím roce pravděpodobně přitáhne více minerů.

Snížení odměny za vytěžení bloku klesne z 12,5 BTC na 6,25 BTC. Těžba Bitcoinu dosahuje i přesto nová maxima, očekává se další rozšíření, protože hash rate se bude dále zvyšovat.

Nicméně, nedávno jsme vás však informovali o výzkumu, který uvádí, že halving nemá vliv na cenu, jaký je mu obecně přisuzován:

Půlení Bitcoinu a Litecoinu nemá vliv na cenu – tvrdí výzkum společnosti Strix Leviathan

Závěr

Věděli jste, že běžná grafická karta dosahuje hodnot 380-400 MH / s? Hash rate stále roste. I přes nepříznivý vývoj, či skoky. Myslíte si, že s hash ratem zahýbe snížení odměny těžařů z 12,5 BTC na 6,25 BTC? Nebo se to přeceňuje?

Co číst dál?

Vědí mineři něco, co my nevíme? Hash Rate Bitcoinu roste.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře