Finanční analytik Max Keiser vysvětluje, proč cena BTC dosáhne 25 000 USD

0
(0)

Finanční expert Max Kaiser byl hostem televizní show, kde se nebál vyřknout výrok, že Bitcoin míří opět na Měsíc. Kaiser také zvedl vlnu diskuse ve svém nedávném tweetu, kde informuje, že zhoršující se ekonomický stav je zážehem pro raketu, která má v plánu letět na Měsíc.

Globální ekonomika v napětí

Býčí trh nastává, protože ekonomická rozepře mezi FEDem a Bílým domem eskaluje. Prezident Donald Trump nedávno dokonce označil šéfa FEDu Jarome Powella za „většího nepřítele USA, než je samotná Čína.“ S pomocí této agresivní rétoriky Trump tlačí Powella, aby snížil sazby. Otázkou je, zda se FED podřídí Trumpovým požadavkům či nikoliv.

Mezitím další centrální banky po celém světě hledají způsoby, jak ekonomiku ukočírovat, ale už může být pozdě.

„FED nemá žádný léčivý přípravek, který by podal nemocné ekonomice. Ve stejném postavení je i Evropská centrální banky a Japonská banka.“ řekl poradce skupiny Bleakley Advisory Group CIO Peter Boockvar.

Nové bitcoinové dno

Cena Bitcoinu se pohybuje již delší dobu okolo hranice 10 000 USD. Kaiser věří, že na této hranici jsou v boji býci a medvědi.

Podle generálního ředitele skupiny DeVere Nigela Greena Bitcoin možná dosáhl letošního cenového dna na hranici 10 000 USD. A je si jistý, že četné geopolitické problémy posunou cenu BTC minimálně na 15 000 dolarů.

Závěr

Pravdou pravdoucí je, že cena BTC se drží delší dobu na stejné cenové hladině, další nepopíratelným faktem je střet FEDu a Donalda Trumpa. Je toto další palivo, které se nalévá do rakety a cena BTC vyletí do astronomických čísel, a to i přes aktuální pokles pod 10 000 USD?

Co číst dál?

Zvyšují centrální banky cenu Bitcoinu?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Libor

je tojen roztleskavani od lidi, co v tom jsou smoceni

spot_img