Elon Musk nám připomněl, o čem jsou kryptoměny – Hádky jsou zbytečné! #WeAreAllHodlonaut

0
Neuralink - Elon Musk stále nekončí.

Určitě jste postřehli kauzu kolem samozvaného Satoshiho Nakamota – Craiga Wrighta – i jeho hrozby členům komunity, kteří poukázali na problémy v jeho argumentech. Válka na Twitteru začala poté, co Craig prohlásil, že podá žalobu na uživatele Hodlnaut, pokud neuzná, že Craig Wright je skutečný Satoshi Nakamoto.

O této kontroverzi jsme psali hned dvakrát. Více detailů naleznete zde. Doporučuji přečíst!

(článek pokračuje pod odkazem)

Binance CEO: „Pokračujte s těmito pi*****ami a delistujeme Bitcoin SV!“

Co na to Elon Musk?

Velmi mě zaujala reakce Elona Muska na celou tu kontroverzi. Elon se jen málokdy zapojuje do hádek a kontroverzí v kryptokomunitě a ani tentokrát neudělal výjimku. Známá postavička na Twitteru – @CryptoCobain – se pokusila vyprovokovat Muska a získat dostat z něj nějaký názor.

Elon Musk ukázal, že navzdory svým povinnostem jako CEO Tesly, SpaceX a dalších futuristických firem si udržuje povědomí o událostech v kryptosvětě. Rozhodl se však, že namísto pomluvy Craiga Wrighta odpoví diplomaticky a bude neutrální, tak jako kryptoměny samotné.

„Cryptocurrency is my safe word“

Pět slov, které v sobě nesou tak mnoho. Kryptoměny nemají být zdrojem neštěstí, hádek a nemají polarizovat společnost. Právě naopak! Jejich cílem je spojit nás, umožnit nám oprostit se od finančního systému, kterému vládne fiat.

Tip redakce: Bitcoin Futures – Co to je, jaké jsou jejich výhody a kde s nimi můžeme obchodovat?

Craig Wright je Satoshi Nakamoto a mně je to jedno

Je načase přestat se hádat a nechat Craiga Wrighta, ať je tím „pravým Satoshim Nakamotem“. Mě osobně nezajímá, kdo vytvořil Bitcoin. Mě zajímá Bitcoin samotný a jeho potenciál do budoucna. Mě zajímá, jak může pomoci lidem, změnit společnost k lepšímu a kde je moje místo v tom všem.

Jako šéfredaktor a spolumajitel Kryptomagazínu a Trading11 (a dalších) mám to štěstí, že mohu ovlivnit lidi. Pokud si z tohoto článku máte něco vzít, vezměte si toto:

„Nehádejme se, pracujme společně a podporujme kryptoměnovou ekonomiku.“

A to hlavně v bitcoinových skupinách na facebooku, kde je někdy až příliš zbytečných hádek prakticky o h**** a kde „zkušení“ často osočují nováčky, kteří se pouze snaží získat informace o kryptoměnách. I to je důvod, proč vznikl Kryptomagazín a hlavně, proč měl ze začátku úspěch.

Spolupráce a pochopení fungují. Pokud budeme dělat rozbroje, nepomůže to absolutně nikomu (viz cena Bitcoin SV). Pokud máte chuť přidat se k nám, momentálně hledáme šikovné redaktory na Kryptomagazín a Trading11. Plánujeme rozšířit okruh témat, kterým se věnujeme. Napište nám na e-mail. Já věřím, že se dohodneme.

Použijte prosím tento kontaktní formulář
vvv

[wpforms id=“16870″]

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Samuel.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na