[Večerní souhrn článků] • El Salvador přikoupil 21 bitcoinů v rámci oslav • a další články

5
(7)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

El Salvador přikoupil 21 bitcoinů

Vláda El Salvadoru v rámci „oslavy“ 21. 12. 2021 přikoupila 21 bitcoinů. Nákup oznámil prezident Nayib Bukele. Bukele také oznámil, že 21 je také symbolem pro konečnou nabídku BTC. [1]

Analýzy a trhy

22.12.21 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin je u první překážky

Bitcoin (BTC) pořád roste, díky čemuž se kurz dostal ke sledované rezistenční diagonále. To je výborné, protože reakce na dotyk je pro nás nesmírně důležitá. Jak jsem včera opakoval, jedná se o vůbec první důležitou rezistenci, kterou je nutno prolomit.

22.12.21 [Přehled trhu + BTC] Propad Bitcoinu k 44 000 USD?!

Čeká Bitcoin (BTC) znovu propad? Na grafu jsou vidět známky blížícího se bearish pohybu na Bitcoinu a poklesu k podpoře na 44 000 – 42 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Elon Musk si myslí, že Neuralink je z dlouhodobého hlediska lepší než metaverse

Generální ředitel společností Tesla a SpaceX Elon Musk neprojevil žádnou podporu ekosystémům metaverse a Web 3.0. Má za to, že se tyto termíny používají jako módní slova a marketingová taktika.

Relaxace – překvapivě mocná metoda, která nevyžaduje žádné úsilí

Ne vždy je k osobnímu růstu potřeba tvrdě na sobě pracovat a překonávat překážky. Metoda, kterou se v tomto článku budeme zabývat, je opačného rázu.

Google Trends: NFT se snaží dosáhnout ATH

Podle nejnovějších dat Google Trends počet celosvětových vyhledávání NFT se chystá nastavit nové ATH. Poptávka po nezaměnitelných tokenech v letošním roce zažívá obrovský boom a zájem i v příštích několika měsících nemusí opadnout.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: