[DNEŠNÍ TIP] Bitcoin Meetup zaměřený na Libru od Facebooku – 18:30, Paralelní Polis

0

Paralelní Polis pořádá mnoho skvělých krypto akcí. Na tu dnešní se jdeme podívat i my, dorazíte? Bude se probírat FB Libra!

V rámci panelové debaty, která proběhne již dnes večer v Paralelní Polis, se dozvíte něco o digitální měně, kterou připravuje společnost Facebook ve spolupráci Libra Association.

Účastníci této debaty se zaměří na roli „Mr. Cryptocurrency“ Davida Marcuse při implementaci této měny. Podívají se také na strukturu samotné asociace, která sdružuje velké hráče nejen z finančního sektoru.

Kromě samotné Libry se dotknou i toho, jak funguje investiční token, jež vzniká paralelně s Librou – „Libra investment token“.

Oproti Libře, určené pro širokou veřejnost, bude tento token zaměřen na mnohem exkluzivnější publikum, a to právě zakládající členy asociace a akreditované investory.

Bude to velké, pokud chcete nakouknout pod pokličku Libry, máte dnes jedinečnou možnost. Pro ty, kteří nejsou z Prahy a okolí, přichystáme zítra článek o největších zajímavostech, které na meetupu zazní.

Můžete se těšit na Jaroslava Brychtu: šéfa analytického týmu X-Trade Brokers, Tomáše Hubíka: programátora, kryptoanarchistu a hackera působícího jako člena Paralelní Polis, Lukáše Kovandu: českého ekonoma a autora ekonomické literatury působícího jako hlavního ekonoma Czech Fund a také na Josefa Tětka: analytika společnosti TopMonks.

Vstupné na událost je dobrovolné. Odkaz na akci.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na