[Deník hamižného hodlera] – Jak jsem pořád nakupoval kryptoměny

2
books pribeh

Znáte to všichni? Jestli ne, nemám vás rád.

V klidu se ráno probudím s pocitem, že mám nakoupeno. Prostě to tak je. Jsem v pohodě. Už víc investovat nechci. Je to riziková oblast, říkají to všichni.

Autor: Jakub M.

Mám dostatečnou zásobu coinů všech možných barev a tvarů. Moje porfolio zahrnuje všechny oblasti. Od využití blockchainů během splachování záchodů, až po rychlé platby při nákupu nafukovacích panen. Zkrátka a dobře, pokryl jsem všechny oblasti. Moje portfolio už víc diverzifikovat nejde. Prostě ne! Dokonce jsem se kvůli tomu naučil i to šílené slovo, které nejde vyslovit. Diverzifi… ti… to… prostě tohle.

A pak ráno vstanu. Celý nedočkavý si rozkliknu Kryptomagazín. Prostě se těším, až konečně spustí tu zasra… burzu Bakkt. Nebo jinou skvělou zprávu. Nejsem náročný. Třeba přes noc nastala brutální pumpa a já už jsem konečně v plusu. Ne, ne. Ne, nic z toho.

Místo toho na mě svítí nějaká „úžasná“ zpráva! Pozor, pozor. Zpráva pro všechny hodlery! (Hlavně pro ty, kteří mají nakoupeno, a měli na dva roky zapomenout, že nějaké krypto existuje.) Ten a ten coin zrovna uzavřel výhodné partnerství s nějakým ultra moc důležitým gigantem (McDonald, IBM, Apple a jiné menší firmy). Je to největší událost od vynálezu kola. Pravděpodobně to obrátí celý trh vzhůru nohama. Všechno se tím mění.

A teď to začne. Napřed se uklidňujete. „V klidu, hochu, máš coinů dost. Už další nepotřebuješ! K čemu by ti byl? Nebuď hysterka.“

Jenomže, co když zrovna tenhle bude příští DASH? Aha? Co když zrovna tenhle bude „ten“ coin, který udělá těch úžasných tisíc procent? Já jsem hamižný!!! Já chci mít ten, co udělá tisíc! A tak ho začnu nenápadně prověřovat. Jestli je všechno v pohodě. Jestli to není další scam. Jestli má perspektivu. A jak na potvoru… má! Samozřejmě ho čeká velká budoucnost a já bych byl v podstatě hlupák, kdybych ho nekoupil. No a tak ho koupím. Trošku, ale koupím.

A takhle to pokračuje, než vám dojde jedna věc. Tenhle přístup je prostě nesmysl. Kdybych pokračoval tímhle tempem, tak nakonec skoupím všechny coiny, jenom pro svůj klid.

Radím vybrat si ty správné, kterým věříte, a vytrvat. Hlavně nepanikařit! Na konci tohoto článku bych chtěl poděkovat celému týmu Kryptomagazínu, že nás neustále informuje o úžasných novinkách z oblasti krypta. Stále nás zásobuje novými a novými informacemi a hlavně nás stále informuje o nových coinech, které přicházejí na trh.

Závěr redakce

Děkujeme za tento skvělý článek, u kterého jsme se moc pobavili, a těšíme se, až vám ukážeme další úžasné coiny, kterým nelze odolat. 😀 Pokud by i někdo z vás chtěl sdělit své zkušenosti a umíte to hezky napsat, klidně se ozvěte. 🙂

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
PetrDannko Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dannko
Host
Dannko

Sakra, tento deník mi něco připomíná.

Petr
Host
Petr

Ano před zhruba 15 lety jako bych se viděl tady v tomto článku (na akciích)pak přišla kříže.?????