Consensys, Gitcoin a další zahajují hackathon na pomoc v boji proti COVID-19

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Bitcoin dosáhl nového cenového rekordu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Hackeři z KuCoinu využívají UniSwap pro dump OCEAN a Synthetix, další DeFi mohou následovat • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého víkendu v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin pokračoval v postupném zvyšování...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Skupina technologických společností, včetně Consensys a fundraisingové platformy Gitcoin, podporuje virtuální hackathon, zaměřený na řešení boje proti pandemii COVID-19.

V minulém týdnu společnost Consensys ve svém blogovém příspěvku oznámila vytvoření akce Hackathon, jež si klade za cíl sdružovat vývojáře a odborníky ze zdravotnictví. Cílem spolupráce je vytvoření blockchainového řešení, které pomůže sbírat, standardizovat, ověřovat a optimalizovat data pro vědce, za účelem lepšího pochopení COVID-19.

Mezi další sponzory patří Hyperledger, OpenMined a One Million Developers. Zcela virtuální hackathon začne 13. dubna a vyvrcholí 11. května. Celá akce bude hostována na platformě Gitcoin.

Nejlepší návrh řešení čeká odměna 10 000 $

Výherní příspěvky získají ceny a následné granty:

„Pro soutěžící Hackathonu STOP COVID-19 byla vyčleněna výhra celkem 20 000 $. 10 000 $ bude uděleno za první místo, 7 000 $ za druhé místo a 3 000 $ za třetí místo. Vítězné příspěvky budou dále sledovány pro další zdroje financování prostřednictvím Gitcoinu a Granty ConsenSys, jakož i další možnosti financování v rámci ConsenSys Health.“

V poledne dne 6. dubna se koná úvodní akce pro budoucí účastníky.

Závěr

Na hackathonech většinou vznikají geniální nápady a návrhy, které tentokrát nebudou odměněny pouze výhrou, ale také zásluhou za pomoc v boji o zastavení smrtící pandemie, jež infikovala více než 1,4 milionů lidí po celém světě.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře