Coinbase Wallet přidává rozšíření Google Chrome

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Prostřednictvím internetového prohlížeče Google Chrome mají nyní uživatelé kryptoměnové burzy Coinbase přístup ke všem decentralizovaným aplikacím DApps přímo na jejich ploše.

Rozšíření pro Chrome

Kryptoměnová burza Coinbase včera oznámila nové rozšíření pro svoji kryptoměnovou peněženku Coinbase Wallet, která uživatelům umožňuje snadnější připojení k decentralizovaným aplikacím DApps.

Vedoucí Coinbase Wallet, Sid Coelho-Prabhu se k decentralizovaným aplikacím na Coinbase Wallet vyjádřil následovně:

„Více než milion zákazníků Coinbase Wallet pravidelně využívá DApps jako Uniswap nebo Compound. Přístup k těmto aplikacím na ploše je však v současné době zdlouhavý proces, který vyžaduje, aby uživatelé naskenovali QR kód pomocí svého mobilního telefonu.“

Nové rozšíření pro kryptoměnovou peněženku Coinbase Wallet procesy výrazně zefektivní a odstraní potřebu neustále skenovat QR kód na svých chytrých telefonech pokaždé, když se připojí. Coelho-Prabhu dále prohlásil:

„Od dnešního dne zpřístupňujeme a používáme tyto DApps na ploše pomocí rozšíření Coinbase Wallet mnohem jednodušeji. Nové rozšíření umožňuje okamžitý přístup k decentralizovaným aplikacím na ploše – po jednorázovém propojení účtu peněženky s rozšířením můžete procházet DApps jedním kliknutím.“

Nové rozšíření mimo jiné podporuje uživatele obchodující na decentralizovaných burzách a sbírání nezaměnitelných tokenů (NFT). Podporováno je mnoho decentralizovaných aplikací jako Rarible, OpenSea, SushiSwap, Synthetic či Aave.

Cílem kryptoměnové burzy Coinbase je přimět miliony zákazníků, aby se zapojili do světa decentralizovaných aplikací a decentralizovaných financí. Společnost má také plány na další rozšíření služeb pro Coinbase Wallet.

Závěr

Společnost Coinbase se také stala první významnou kryptoměnovou burzou na světě, která vstoupila na americkou burzu Nasdaq. Rozšíření Coinbase Wallet naleznete v internetovém obchodě Chrome.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: