Coinbase uvádí Web3 peněženku pro institucionální a podnikové investory

4.7
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová burza Coinbase rozšiřuje svou nabídku produktů s novou Web3 peněženkou, která je primárně určena pro institucionální a podnikové klienty.

Coinbase uvádí novou peněženku

Coinbase, jedna z předních kryptoměnových burz na světě, právě představila svou inovativní Web3 peněženku určenou pro korporátní a institucionální klienty. Toto oznámení reaguje na rostoucí zájem o Web3 a DeFI (decentralizované finance).

Web3 zahajuje novou éru technologií s větší transparentností, bezpečností a decentralizací. V době, kdy kryptoměny a blockchain získávají na popularitě, se Web3 stává klíčovým prvkem digitálního světa. Díky nové peněžence od Coinbase mohou klienti optimalizovat zpracování transakcí a nastavovat pravidla Web3 v souladu s bezpečnostními standardy své organizace.

Nová peněženka od Coinbase poskytuje nástroje pro snadnou interakci s Web3. Uživatelé mohou spravovat svá kryptoměnová aktiva, uzavírat smlouvy a provádět transakce v rámci DeFi. Navržená s ohledem na korporátní a institucionální klienty, tato peněženka splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy a regulační požadavky.

Firmy mohou svým uživatelům přidělit specifické role s definovanými přístupovými právy. Peněženka Prime Web3 dokonce může odrážet organizační strukturu, kterou klienti používají, což usnadňuje přidělování rolí.

Klienti Coinbase mohou přistupovat k peněžence přímo z jejich aktuálního účtu Prime. Peněženka podporuje NFT, DeFi, DAO a kryptoměny z devíti různých blockchainových sítí a nabízí funkci swap pro obchodování s více než 33 000 tokeny v šesti hlavních blockchainy.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 26 587 USD dle KMC.

Závěr

Co si o tom myslíte vy? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Rozhodně se nezapomeňte přidat také na náš oficiální Discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img