[ZPRÁVY] Coinbase je na dobré cestě k získání registrace u SEC – Čínská velryba nakoupila 90000 BTC

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Coinbase je na dobré cestě k získání registrace u SEC – Čínská velryba nakoupila 90000 BTC – Ethereum síť přetížená a nestíhá – Průzkum: 42.8 % kryptoinvestorů chce hodlovat – Binance investuje na Maltě do společnosti chiliZ – Správce aktiv za biliony USD, Fidelity Investments, buduje vlastní kryptoburzu – SAP chce umožnit vývojářům lepší přístup k blockchainu – Kryptoprůmysl kritizuje Google za zákaz reklam – Mastercard má patent na blockchainový systém pro cestovatele – Putin se vyjádřil spíše negativně ohledně státní kryptoměny – Polsko nechce zakazovat obchodování s kryptoměnami 

Zpráva dne

Zdá se, že americká komise pro cenné papíry (SEC) nakonec podlehne, klasifikuje ICO jako cenné papíry a umožní tak regulované obchodování s kryptoměnami. Coinbase oznámila, že je na dobré cestě k získání registrace u SEC. Včera Coinbase navíc spustila dva velké produkty na podporu další generace kryptoměnových hedgeových fondů.  Cryptoslate.com , Blog.producthunt.com (v EN)

Kryptoměny a ICO

Zatím neznámá čínská “velryba” si vzala k srdci doporučení na HODL Bitcoinu a od 25. března nakoupila cca 90 000 BTC. Cryptovest.com (v EN)

Ethereum je stále sítí, na kterou se spoléhají ICO projekty, ale síť se potýká s kapacitními problémy a opět došlo k jejímu “ucpání”. Cryptovest.com (v EN)

Také by vás mohlo zajímat: Ethereum – kryptoměna s opravdovou hodnotou

Tip: Tady můžete získat tokeny AIM s 30% bonusem plus 5% bonus jako nový zákazník

Burzy

Podle výsledků průzkumu jihokorejské burzy Bithumb hodlá 42.8 % investorů do kryptoměn tyto kryptoměny držet delší dobu, tedy “hodlovat”. Bitcoinist.com (v EN)

Binance investovala do maltské blockchainové společnosti chiliZ. Je to první větší investice Binance na Maltě od oznámení, že kryptoburza do této země přesouvá své operace.  Bitcoinist.com (v EN)

Mohlo by vás také zajímat: Návod na registraci u Binance

Byznys

Podle uniklých informací správce majetku v hodnotě několika bilionů USD, Fidelity Investments, buduje vlastní kryptoburzu. V současné době si klienti Fidelity Investments mohou propojit své účty u Coinbase se svými portfolii u Fidelity. Tato nová služba by umožnila klientům u Fidelity držet kryptoměny přímo. CCN.com (v EN)

Společnost SAP ve středu oznámila, že má za cíl poskytnout podnikům rámec pro vytváření podnikových aplikací na blockchainových systémech, jako je Hyperledger Fabric, platforma, která byla vytvořená nadací Linux Foundation, jejíž hlavním přispěvatelem je SAP. Coindesk.com (v EN)

Mnoho zástupců kryptokomunity, firem a projektů kritizuje zákaz Googlu na veškeré reklamy spojené s kryptoměnami. Zákaz vstoupil v platnost tento měsíc. Bitcoin.com (v EN)

O tématu jsme také psali: Google zakazuje reklamy na kryptoměny

Finanční gigant Mastercard získal patent na blockchainový systém, který umožňuje cestujícím předložit požadované itineráře a obchodníkům, předložit jim nabídky svých služeb podle jejich poptávky. CCN.com (v EN)


Regulace

Ruský prezident Vladimir Putin vydal dvojznačný, ale spíše negativní komentář k otázce, zda Rusko vydá svou vlastní kryptoměnu. Cointelegraph.com (v EN)

Finanční regulátoři v Polsku chtějí vyjasnit situaci ohledně údajného plánovaného zákroku proti kryptoměnám v zemi. Podle úřadů se obchodníci s virtuálními měnami nemají důvod obávat. Bitcoinist.com (v EN)

Naše nejnovější video:

YouTube video

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Alois

90 000 BTC….a jak se to na kurzu projevilo? Nijak…

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: