CIO SkyBridge: Bitcoin a Ethereum se stanou hlavními uchovateli hodnoty

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Hlavní investiční ředitel ve společnosti SkyBridge Capitel, Troy Gayeski, považuje kryptoměny za velmi přelomové a věří, že v příštích několika letech se stanou hlavním uchovatelem hodnoty. Co dalšího Gayeski prohlásil?

SkyBridge: Úložiště hodnot

CIO investiční společnosti SkyBridge Capital, Troy Gayeski, v nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál Bloomberg uvedl, že si velmi cení Bitcoinu a zdůraznil jeho výhody. Dle jeho slov však společnost SkyBridge neinvestuje pouze do Bitcoinu, ale také do Etherea.

Gayeski uvedl, že v budoucnu budou tato dvě digitální aktiva nejpreferovanějšími možnosti pro uchování hodnoty. Investiční ředitel SkyBridge Capital dále uvedl, že Bitcoin se nakonec stane lídrem na trhu, pokud jde o transakce.

Troy Gayeski se v rozhovoru také věnoval analýze Bitcoinu. Dle jeho slov se bitcoiny připravují na šok. Prohlásil:

„On-chain data nám v podstatě říkají, že mnoho výrazných držitelů znovu hromadí od těch, kteří se dostali na trh v loňském roce, a BTC se připravuje na nějaký druh šoku velmi podobný tomu, co jsme měli v loňském říjnu a listopadu. Myslíme si, že poměr Risk-Reward je opět vychýlen nahoru.“

Společnosti SkyBridge Capital spustila bitcoinový fond na konci minulého roku. Gayeski prohlásil, že firma byla nucena snížit svoje pozice kvůli klesajícím cenám a investovala část svého kapitálu do druhé největší kryptoměny na světě.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 32 554 USD dle KMC. Cena ETH se pohybuje okolo 1 947 USD.

Závěr

Troy Gayeski patří mezi další velké podporovatele kryptoměn, kteří věří v jejich budoucnost. Celý rozhovor s Troyem Gayeskim pro zpravodajský portál Bloomberg si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lopata

Jak se ETH může stát uchovatelem hodnoty když se co 4 měsíce viťeží milion nových ETH co jde na trh o proti BTC kterého se za rok vitěží sotva něco přes 300 tisíc za rok ,což znamená jestli chceš investovat do ETH tak musíš investovat minimálně do 10 ETH a více , 1 ETH ti jako investice či dokonce necelé ETH ti prd pomůže díky vysoké inflaci na ETH.

Petr 2

Ano to určitě když je šmahem ruky schopno ztratit za 3 měsíce 50% své hodnoty ….

M_M
Hodnocení článku :
     

OK, u BTC chápu, že se může stát uchovatelem hodnoty. Má jasně definovanou měnovou politiku a tedy potenciál stát se vhodným nástrojem ke spoření. Problém je volatilita. Tu způsobují spekulanti, weak hands apod.
Na ETH je spekulativního kapitálu minimálně stejně, spíš více. Řekněme že se u obou aktiv tento problém bude zmenšovat až zmizí. Jednou. Stále mi ale není jasné, jak se z ETH stane uchovatel hodnoty, když jeho měnovou politiku vývojový tým mění, jak se jim to zrovna hodí. Už jsem to četl mnohokrát, ale argument, který by byl více než další spekulací jsem ještě nenašel.

spot_img