Chudí lidé by měli kupovat Bitcoin (BTC), za 1 dolar denně, říká Max Keiser

3.5
(53)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Největší velryba? Grayscale vzbuzuje obavy o centralizaci Bitcoinu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin prolomil...

[Večerní souhrn článků] • Roger Ver chce koupit Bitcoin.org • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Poté, co v pondělí proběhl halving, mnoho kryptoinfluencerů v komunitě zdůrazňovalo nutnost nákupu BTC. Důvodem je, že s tím, že poptávka po Bitcoinech je stále stejná, ale množství nových BTC se snížilo o polovinu.

Jaká je jejich rada?

Mnoho lidí, včetně velkých hráčů, jako je Tim Draper, očekává, že vlajková loď kryptoměn prudce zvýší svou cenu během dvou až tří let.

Max Keiser, obchodník a obhájce Bitcoinů, také patří do této skupiny. Ale na rozdíl od Drapera je jeho predikce v dlouhodobém horizontu 400 000 USD za Bitcoin.

„Chudí lidé by si měli kupovat Bitcoiny“

Keiser nyní na Twitteru všem vzkázal, že chudí lidé, kteří nyní získávají finanční pomoc od svých vlád ve svých zemích, měli by zainvestovat do Bitcoinu. Protože, jak Keiser naznačuje, mohlo by to změnit jejich finanční stav, jakmile cena Bitcoinu stoupne.

Chudí lidé by to měli dělat tak, že si koupí každý den Bitcoiny v hodnotě jednoho dolaru. Ti, kteří na jeho radu nakupovali zlomky BTC od roku 2011, jsou nyní milionáři, dodal.

Robert Kiyosaki: BTC lze snadno koupit i po zlomcích

Jak již dříve uvedl investiční guru a autor knihy „Bohatý táta, chudý táta“, Robert Kiyosaki,t je možné nakupovat Bitcoin i po zlomcích, tj. po malých částkách.

Kromě BTC zmínil tradiční aktiva, která se považují za bezpečné útočiště, jako je stříbro a zlato. Také dodal, že kdokoliv si může koupit stříbro v dolarových mincích Silver Eagle, každou za 25 dolarů.

Závěr

Postupné investování do Bitcoinu se časem, až cena poroste, bude vyplácet. Nicméně, narážíme tu opět na fakt, že se jedná o dlouhodobé držení, je tedy třeba vyřadit emoce a obrnit se před různými propady ceny. Před jakýmkoliv investováním si udělejte vlastní analýzu svých možností a také nikdy neinvestujte více, než o kolik si můžete dovolit přijít.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.5 / 5. Počet hlasujících 53

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today

20 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
20 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře