Cena XEM po zprávě o zalistování NEM na Binance raketově roste

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Nic nemůže být pro kryptoměnu lepší zprávou, než zalistování na jedné z hlavních burz. Hongkongská burza Binance oznámila, že bude obchodovat s XEM. Cena této kryptoměny po zprávě nabrala směr vzhůru.

Zpráva uvádí, že na burze Binance je nyní možné obchodovat s páry XEM / BNB, XEM / BTC a XEM / ETH. V minulých týdnech na tom byl XEM nejhůře z TOP 25 altcoinů.

Mohlo by vás zajímat: Vše o kryptoměně NEM 

Hack burzy Coincheck potopil cenu

Ceny se trochu zotavily poté, co burza Coincheck oznámila, že refundovala ztráty všem 260 000 zákazníkům, kteří byli postiženi krádeží NEM v hodnotě 523 milionů USD.

Tip: O hacku burzy Coincheck jsme psali více zde.

Zotavení po zalistování na burze Binance

Cena XEM reagovala okamžitě na zprávu o zalistování na burze Binance. Podle údajů z Coinmarketcapu se zvýšila o více než 20% během jedné hodiny, a to z 0,28 USD na 0,34 USD, tedy o téměř 25% vůči Bitcoinu.

Závěr

Na příkladu kryptoměny NEM je dobře vidět, jak prudce kryptotrhy reagují na zprávy, ať už pozitivní, nebo negativní. V době všeobecného růstu trhů je ale těžké zhodnotit, zda si NEM tuto cenu udrží.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pan I

Neudrží.

spot_img