Cena Solany vzrostla o 20 %, protože Cathie Woodová pochválila její rychlost a cenu oproti Ethereu

4.6
(5)
Šimon Černík
Šimon Černík
Velký fanoušek Bitcoinu, filmový nadšenec, student vysoké školy v Brně, tvůrce audiovizuálního obsahu.

Solana výrazně překonala ostatní přední kryptoměny a za poslední měsíc posílila o téměř 200 %.

Solana nedávno dosáhla nového ročního maxima. Den poté, co generální ředitelka společnosti ARK Invest Cathie Woodová pochválila síť za její efektivitu a hospodárnost, posílila znovu o více než 17 %.

V rozhovoru pro CNBC z 15. listopadu Woodová popsala blockchain Solany jako významného infrastrukturního hráče v širším ekosystému. Dále dodala, že v posledních tržních podmínkách odvádí „opravdu dobrou práci.“

Woodová chválila blockchain Solany za to, že je rychlejší a efektivnější než blockchain Etherea.

Ether byl ve své době rychlejší a levnější než Bitcoin – tak jsme získali Ether. Solana je ještě rychlejší a levnější než Ether.

– Cathie Woodová, zdroj: cointelegraph.com

Woodová hovořila o Ethereu a Solaně jako o důležitých přírůstcích do blockchainového ekosystému. Označila je za klíčové infrastrukturní layery, které jsou schopné více praktických využití než Bitcoin.

Zdroj: youtube.com

Zatímco širší trh s kryptoměnami je v růstovém trendu, zisky Solany výrazně předčily zisky ostatních hlavních kryptoměn. Za poslední měsíc si připsala více než 210 %. Bitcoin mezitím a Ether ve stejném časovém rámci vzrostly o 32 % a 28 %.

Solana je v současné době oceněná za něco málo přes 66 dolarů.

Woodová se také zabývala současným očekáváním trhu ohledně řady očekávaných spotových Bitcoin ETF. Uvedla, že je důležité soustředit se na základní význam bitcoinu jakožto „revolučních peněz“ a nenechat se příliš unést krátkodobými cenovými akcemi.

Připustila, že by mohlo dojít k události ve stylu „sell on the news.“ V takovém případě očekávání investorů ohledně schválení převýší poptávku trhu po skutečné události, což povede k rychlému výprodeji v následujících dnech.

Jaký je váš názor na toto téma? Podělte se s námi v komentářích a využijte možnosti ohodnotit tento článek.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img