Cena NFT Donalda Trumpa po jeho obžalobě prudce roste

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kolekce NFT s miliardářem a bývalým prezidentem USA, Donaldem Trumpem, se stala velmi populární poté, co byl zatčen. Tvůrci tohoto digitálního umění prodali již přes 60 tokenů a zájem stále neopadá.

NFT Donalda Trumpa na vzestupu

Podle údajů předního trhu s nezaměnitelnými tokeny (NFT) OpenSea digitální umění zobrazující Donalda Trumpa získalo na popularitě poté, co se stal prvním bývalým prezidentem USA, který byl zadržen. V posledních 12 hodinách si více než 60 uživatelů zakoupilo NFT, kde většina z nich utratila přibližně 0,5 ETH za digitální umění znázorňující bývalého prezidenta.

Nejdražší nákup z kolekce Trump Digital Trading Card byl proveden uživatelem s přezdívkou “paraguanads.eth“, který koupil kartu s Trumpem, který drží pušku v ruce a má na sobě oranžovou čepici, za 0,697 ETH, což odpovídá v době psaní článku zhruba 28 470 CZK.

Bývalý prezident před nedávnem přitáhl pozornost amerických médií poté, co byl obviněn ze 34 trestných činů. I přestože byl Trump kritikem kryptoměn, NFT sbírky inspirované jeho osobou se stala předmětem zájmu v souvislosti se současným boomem. V prosinci minulého roku dokonce sám Donald Trump spustil vlastní kolekci NFT.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 28 097 USD dle KMC, cena ETH se pohybuje okolo 1 899 USD.

Závěr

Co si o kolekci NFT s bývalým americkým prezident myslíte? Jaký je váš názor na digitální umění? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na naše sociální sítě. Na celou kolekci Trump Digital Trading Cards se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Jsme nově také na sociální síti LinkedIn. Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde naleznete další zajímavý obsah. Máme také Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream. Podporu nám můžete vyjádřit skrze Patreon ZDE.

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img