Burza Coinbase pro zalistovala 0x (ZRX), kdo bude další?

0
(0)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Coinbase se po zvěstech z května opravdu rozhodla zalistovat kryptoměnu 0x (ZRX) na své burze Coinbase Pro (bývalý Gdax).

Obchodníci mohou již dnes vložit ZRX na burzu. Ještě ráno šlo tuto kryptoměnu pouze vkládat. Nyní by již mělo být spuštěno i obchodování, na které se čekalo kvůli naplnění likvidity (zhruba 12 hodin).

Je to jen začátek

Obchodování 0x prozatím nebude dostupné pro obyvatele státu New York.

Taktéž prozatím není k dispozici na webových stránkách coinbase.com a aplikací Coinbase pro iOS a Android. Až k tomu dojde, vydá tým Coinbase novou tiskovou zprávu.

Kdo bude další?

14. července vyšel na portálu Trading11.com článek, zahrnující několik nadějných kryptoměn, které by se mohly dostat na Coinbase. Jednou z byl opravdu 0x (ZRX). A kdo jsou ti další adepti, podívejte se do odkazu výše.

Analýzu ZRX/BTC najdete zde:

12.10.18 Technická analýza ZRX/BTC – Euforie po zalistování na Coinbase teče proudem … zatím

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Lukáš

no to je teda pecka, takova shitova mena, k cemu to…

spot_img