Buďte organizovaní – 5 nejlepších kalendářů pro každého fanouška kryptoměn

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Svět kryptoměn je dynamický a sledovat všechny příchozí novinky je přímo nemožné. Když vezmeme v úvahu počet existujících coinů, k těm aktivním přidáme ohlašování nových projektů, spolupráci, aktualizaci či forky a airdropy, dostaneme se na číslo, které je možné jen těžko zaznamenat v dostatečném předstihu.

O tom, jak mohou mít výše zmíněná fakta větší, či menší vliv na cenu samotného digitálního aktiva, ani není třeba psát. Pro usnadnění sledování důležité události v kryptoodvětví naštěstí existuje několik přehledných kalendářů, které mají investorům či spekulantům usnadnit sledování dění svého coinu a pomoct nezmeškat žádnou důležitou událost. Níže vám přinášíme přehled pěti nejpopulárnějších kalendářů, díky kterým vám neuteče žádná událost z kryptosvěta.

Coinmarketcal

Stránky Coinmarketcal vznikly přibližně před rokem. Jde o nejznámější portál, na kterém se můžete dozvědět o plánovaných událostech v kryptosvětě. Návštěvník získá přehled na základě klasického kalendáře, ale má také možnost odfiltrovat si jím preferované kryptoměny, případně burzy a kategorie. V nich má na výběr možnost sledovat airdropy, konference, ohlášené partnerství či informace o nadcházejících děleních. Kredibilitě stránkám nahrává i fakt, že sami návštěvníci mohou potvrdit, respektive vyvrátit autenticitu zprávy. Samozřejmostí je i uvedení zdroje ke každé nadcházející události. Kalendář můžete vyzkoušet po kliknutí na tento odkaz.

Coinmarketcap

Coinmarketcap zná asi každý, ale mnoho lidí ho primárně využívá jen na sledování ceny jednotlivých coinů. Tento web však nabízí i možnost vysledovat si data nadcházejících blockchainových konferencí. Informace týkající se výlučně novinek jednotlivých kryptoměn však na tomto webu nenajdete. Pokud vás tedy zajímají události, setkání či zasedání, všechny potřebné informace jsou zde.

Mohlo by vás zajímat: NASDAQ připravuje analytický nástroj na predikovaní cen kryptoměn

Kryptocal

Kryptocal, podobně jako Coinmarketcal, umožňuje uživatelům filtrovat vyhledávané informace podle kategorií, jako jsou airdropy, odměňovací programy, konference, forky a další. Uživatelské rozhraní je příjemné a orientaci značně usnadňuje dobrý design menu, ve kterém vidíte hned na hlavní stránce přesný počet událostí v každé z kategorií. Zajímavostí je i možnost poslat si událost do Google kalendáře nebo si na ni nastavit e-mailovou notifikaci. Více si můžete prohlédnout v tomto odkazu.

Cryptocalendar

Cryptocalendar poskytuje jen možnost vyhledávání bez filtrování. Na druhou stranu je po designové stránce postavený přehledně a účelně. Stejně potěší možnost zaslání si události do Google, resp. Apple kalendáře. Oficiální stránka se nachází zde.

Coinscalendar

Coinscalendar přináší víceméně totéž co konkurence. Možnost filtrování, nastavení upozornění, a stejně jako nabízí Coinmarketcal, i možnost potvrzení pravosti zprávy. Ve srovnání s předchozími kalendáři má však trošku horší design. Koneckonců, přesvědčit se o tom můžete zde.

Tip: Pokud chcete nakupovat kryptoměny bez poplatků a získat 10 USD za první registraci na Coinbase, podívejte se na tento návod.

Závěr

Mít nastudován whitepaper, a tím pádem i znát záměr a vizi svého preferovaného coinu, by mělo být samozřejmostí. Správný investor by však neměl zapomínat ani na sledování progresu vývojového týmu, zda daný projekt postupuje podle plánu, respektive jaké spolupráce a partnerství ohlašuje. A přesně pro tento účel slouží výše uvedené kalendáře, díky nimž budete vždy včas informováni o všech důležitých novinkách.

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, jehož autorem je Dalibor. 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img