BTC hodleři neprodávají a žraloci ve velkém hromadí

5
(7)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Medvědí trh se ukázal jako nerespektující status, což je evidentní v jeho škodlivém dopadu na pohyb ceny digitálního zlata. Nicméně, jak je uvedeno na grafu Santimentu, zdá se, že bitcoinoví žraloci rychle hromadí bitcoiny při aktuální kryptozimě.

Santiment odhaluje, že BTC žraloci drží 4,29 milionů mincí

Santiment, platforma zabývající se behaviorální analytikou pro kryptotrh, poskytla graf, který ukazuje, že bitcoinoví žraloci – adresy obsahující 10 až 100 mincí – shromažďují bitcoiny v současném propadu.

BTC žraloci zvýšili své kolektivní držení aktiva na 4,29 milionu BTC, v celkové hodnotě odhadované na 93 miliard USD oproti převládajícímu kurzu. Graf také ukazuje, že tato vlna akumulace byla patrná mezi koncem května a začátkem června – během posledních pěti týdnů. K akumulaci došlo v období, kdy cena BTC klesla o 27 %.

Shromažďování následuje po deseti týdnech ponurého období. Od konce března do konce května došlo k řadě výpadků – v období, kdy se bitcoin propadl o 37 %. Následná akumulace naznačuje pozitivní výhled, který aktivum nastaví na slunečné dny.

Indikátor BTC Binary CDD ukazuje, že dlouhodobí držitelé neprodávají

Bitcoin se již nějakou dobu pohybuje nad zónou 20 000 USD poté, co současný medvědí trh stáhl aktivum dne 18. června až na minimum 17 749 USD, což je zároveň úroveň z prosince 2020.

Čistý nerealizovaný zisk a ztráta bitcoinu je v oblasti nerealizované ztráty, což naznačuje, že aktivum je kolem fáze kapitulace, podle údajů CryptoQuant. Nálada na trhu také nevypadá dobře, protože Coinbase Premium naznačuje nízký nákupní tlak amerických institucionálních investorů.

Pozitivní je, že index pozice těžařů ukazuje, že těžaři neprodávají své výdělky BTC tak rychle jako v minulém měsíci. Výprodeje přetrvávají, ale spíše mírným způsobem. Indikátor BTC Binary CDD také ukazuje, že dlouhodobí držitelé své držby neprodávají, což naznačuje zájem o HODLing.

Závěr

V měsíci červnu došlo k nejstudenějším dotekům kryptozimy, když většina digitálních aktiv klesla o děsivé minima. Červenec však přichází s pozitivnějším výhledem a zdá se, že většina aktiv se mírně zotavuje. BTC se aktuálně obchoduje za 21 057 USD, přičemž za posledních sedm dní odepsal více než 4 %.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
FC Slaboj Višněhrad

Nedávno psali, že kosatkám velice chutnají žraločí játra. Tak uvidíme, co z toho bude… ;-D.

Lucas

ty si musel na cryptu provařit fakt dost, není možný aby člověk byl tak zlý a hloupý zároveň bez příčiny…..njn páka to je svině 😀

Paja

Kašli na něj, ten šupák vůbec neví, která bije. On ani nemá, co by provařil. Spíše se jedná o nějakého zadluženého sociála.

Mirek

On bude spíš psychicky nemocný člověk.

Mirek

Trole

Poustnak

dosud jsem nepochopil proc to tady ctes. Ty si jako myslis ze tu nekdo zmeni nazor diky tvym prispevkum a ty jej zachranis o financni ztraty? Treba hraji lidi jednoduchou hru. Misto krabky cigaret denne si koupim za kilo BTC. i kdyz to lehne budu na tom lepe nez kdybych kouril aspon zdravotne. win win strategie.

BEAST

To popisuješ jen aktuální situaci… za mě celkem krátkozrakej pohled. A zřejmě Ti to ještě nedošlo, ale komentuješ články na webu: kryptomagazin.cz – jakože Bitcoin a blockchain je budoucnost a Ty bys měl raději jít trollit třeba na Novinky! PEACE…

spot_img