Bratři Winklevossovi darují jednomu šťastlivci 1 BTC – Jak získat vypsanou odměnu?

3
winklevoss btc moon

Světoznámá dvojčata Tyler a Cameron Winklevossovi, známí také jako bratři Winklevossovi, vlastníci kryptosměnárny Gemini, aktuálně vyhlásili soutěž o 1 Bitcoin. Bitcoin věnují šťastlivci, kterému se podaří vyfotit nejlepší fotku autobusu Gemini, který je součástí jejich aktuální marketingové kampaně. Při aktuální ceně přibližně 5 600 dolarů za jeden Bitcoin je tato odměna jen za jedinou fotografii poměrně lákavou odměnou.

Doposud soutěž nezaznamenala velký úspěch, a proto je šance na výhru poměrně vysoká. Nízká účast v soutěži může být způsobena nedůvěrou k takovému typu kampaní. Vlnu nedůvěry spustil Justin Sun, CEO TRONU, který organizoval soutěž, kde přislíbil darovat vítězi soutěže automobil TESLA.

Autobus bratrů Winklevossových můžete aktuálně potkat v blízkosti San Francisca, Chicaga či Washingtonu DC.

Aktuální favorit soutěže podle vlastníků kryptosměnárny Gemini:

Podezření z podvodné soutěže TRONU

Před několika týdny spustila vlnu kritiky soutěž o automobil Tesla od Justina Suna. Sun přislíbil darovat elektromobil Tesla jednomu z účastníků, kteří splní pravidla soutěže. V zásadě nešlo o nic komplikovaného, stačilo na sociální síti Twitter sdílet oznámení o soutěži. Na konci soutěže měl být náhodně vylosován jeden z účastníků soutěže. Podezření z podvodu při losování vznikly poté, co Justin Sun zveřejnil výherce soutěže v tweetu sekundu před oficiálním losováním. Vlnu podezření ještě více zvedl tím, že okamžitě po zjištění smazal tweet o vítězi a oznámil, že vítězem elektromobilu Tesla se stává druhý vylosovaný v pořadí. Situaci nakonec po tlaku veřejnosti vyřešil tím, že se rozhodl věnovat dva stejné elektromobily. To však již nezměnilo pohled soutěžících, kteří nadále považují soutěž za předem zmanipulovanou. To vše i přesto, že tyto nevysvětlitelné události nakonec stály Suna dvakrát tolik prostředků, než předem očekával.

To, zda šlo opravdu o podvod nebo záměr marketingové kampaně pro zvýšení její virality, se však už asi nedozvíme. Tak či tak, pohled fanoušků na nešťastnou organizaci soutěže to už s určitostí nezmění.

Soutěž Gemini bus

Soutěž bratrů Winklevossových stále probíhá a každý zúčastněný má ještě stále šanci na výhru. Možná si říkáte, že zámořská soutěž je pro většinu z nás nedostupná. No v případě, že v brzké době zvažujete cestu do Spojených států amerických, může být právě tato nabídka skvělým způsobem na proplacení všech cestovních nákladů. Stačí jen být ve správnou chvíli na správném místě a následně využít všechny své fotografické schopnosti, abyste bratry zaujali.

Mohlo by vás zajímat:

CoinMarketCap odstraní Bitfinex ze svých výpočtů

Zdroj:
chepicap.com

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Tomáš B.

3
Komentujte

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RomanKokršpaněl Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Roman
Host
Roman

Z jedné strany slušná sumička za jednu fotečku řekl by si každý druhý, na druhou stranu směšná oproti tomu co za tuto celosvětovou reklamu Winklevossovi v rámci krypto získají. Zejména s toho důvodu že tisíce lidí bude fotit sdílet, každý moula bude o tom psát a statisíce či miilony číst tak proto směšná.
Nehledě na to že vyhraje pouze jeden a ani ten to nemá jisté, jak se ukázalo u losování Suna o aoutomobil Tesla u Tronu.
Všude samej šmejd, chtělo by to velký bič, malý dvorek a uprostřed studnu.

Přeji hezký den

Kokršpaněl
Host
Kokršpaněl

Jak můžeš srovnávat Suna z Winklevossovcema , Winklevossové vlastní přes 90 tisíc BTC do kterých investovali v roce 2013 určitě na ten jeden BTC ze své kapsy mít budou .Na druhou stranu kdo ti co dá v dnešní době zadarmo když tvrdíš že za tu reklamu je to málo , proto tebe je možná 5 tisíc dolarů málo ale pro hodně lidí to může být zas splněný sen když BTC do budoucna má prakticky jistotu růstu už díky Havlingu minimálně na dvojnásobnou hodnotu což 10 k už je docela balík .

Roman
Host
Roman

Ano dá se s tebou souhlasit například v tom že nelze srovnávat Suna s bratry Winklevossovími, neboť tito bratři svůj obchod umí prezentovat na rozdíl od Suna. Totiž 2017 či začátkem 2018 když tron po velké pumpě dosáhl ceny 0.22 USD tak měl Sun avízovaný přenos na netu, ve chvíli kdy jsem si to zapl a uviděl ho tak mi spadla čelist seděl před noťasem a přes webku špatnou angličtinou prezentoval úspěchy a vize tronu, přitom se cpal těmi jejich rýžovími knedlíky. Myslel sem stejně jako celá komunita že nás šlak trefí, tron je dobrý projekt ale ten paňác Sun… Číst vice »