Blockchain může vyřešit problémy v zemědělství a rybářství

5
(4)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Projekt The Release, který byl představen tento týden, má za cíl transformovat světovou logistiku v zemědělství a rybolovu prostřednictvím sociálního obchodování. To bude postaveno na technologii blockchain.

Technologie blockchain v zemědělství

Zemědělství a rybářství má ve světě obrovský potenciál, pokud se podaří vyřešit problémy v efektivitě, logistice a spravedlnosti cen. Projekt Release údajně vyvinulo platformu sociálního obchodu, která pomůže při transformaci globální logistiky zemědělství a rybolovu.

Release usnadní aktivity elektronického obchodování prostřednictvím sociální platformy pro několik průmyslových odvětví. Podle projektu jsou dodavatelské řetězce a komunikace mezi kupujícími a prodávajícími neefektivní.

Ve zprávě The Release stojí:

„Prodejci budou moci rozhodnout o ceně a sledovat místní ceny čerstvě sklizeného ovoce, zeleniny, ryb nebo třeba měkkýšů. To může vyřešit několik problémů v tomto odvětví a masivně je optimalizovat – ve prospěch kupujících i prodávajících.“

Skutečnost, že platforma Release vylučuje roli prostředníků, digitalizuje a posiluje oblast zemědělství a rybářství.

Sociální obchodování a decentralizace

Sociální obchodování založené na technologii blockchain má podpořit sociální interakce mezi subjekty, které pomohou online nákupům a prodejům produktů a služeb. Cílem celého projektu je propojit sociální média a elektronický obchod, který bude transparentní a decentralizovaný.

Projekt se tak díky nejmodernějším technologiím, jako je blockchain a umělá inteligence (AI), stává důvěryhodným, bezpečným a transparentním pro sociální obchodování. Platforma hodlá vydat také vlastní token k nákupům služeb a produktů.

Závěr

Blockchainová řešení implementují do zemědělství různé státy po celém světě. V Austrálii například vznikl národní program pro technologii blockchain. Díky implementaci nejmodernějších technologií se mohou snížit náklady, zvýšit efektivnost a zvýšit důvěra v dané odvětví.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: