BitGo nyní podporuje Avalanche, protože institucionální zájem o token AVAX neustále roste

5
(2)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Společnost BitGo zabývající se správou kryptoměn odhalila, že bude podporovat nativní token sítě Avalanche (AVAX), protože institucionální zájem o něj neustále roste. Tento krok umožní klientům BitGo včetně burz Bitstamp a Bitbuy nabízet AVAX svým uživatelům.

Tento krok přichází poté, co analytici Bank of America uvedli, že Avalanche by mohla být životaschopnou alternativou k Ethereu, pokud jde o decentralizované finance, nezaměnitelné tokeny (NFT) a hraní her.

BitGo údajně drží přes 64 miliard dolarů v kryptoaktivách a podle prezidenta Ava Labs Johna Wu je důvěryhodnou platformou, která umožní, aby byl ekosystém Avalanche přístupnější. Pro Wu je BitGo „velmi mocná společnost, se kterou lze spolupracovat“, protože také poskytuje institucionální podporu.

Další úspěšná partnerství

Společnost Deloitte nedávno oznámila, že bude používat Avalanche pro svou platformu pro pomoc při katastrofách Close As You Go, zatímco Mastercard začátkem prosince využila Ava Labs pro svůj kryptografický akcelerátor. Pro BitGo bylo přidání podpory pro AVAX atraktivním krokem oproti jeho „explozivnímu růstu za poslední rok“.

Podle CEO BitGo Mikea Belshe umožní svým klientům nabízet AVAX svým zákazníkům.

Institucionální investoři nyní mohou přistupovat k AVAX v rámci nejbezpečnější nabídky úschovy na trhu a desítky milionů maloobchodních uživatelů mají potenciál získat bezpečný přístup prostřednictvím burz a platforem poháněných naší technologií.

Bitstamp i Bitbuy údajně plánují zalistovat AVAx na začátku roku 2022 prostřednictvím depozitáře. Decentralizovaný finanční ekosystém Avalanche je prozatím ve srovnání s Ethereem malý. Data DeFiLlama ukazují, že AVAX má zablokováno 11,6 miliardy dolarů v porovnání s 146,9 miliardami dolarů Etherea.

Zájem o Avalanche

Zájem o vyhledávání Avalanche (AVAX) letos explodoval poté, co cena kryptoměny vzrostla o více než 2 900 % od začátku roku. Avalanche je podle dokumentace pro vývojáře open-source platforma pro „spouštění decentralizovaných aplikací a podnikových blockchainových nasazení v jednom interoperabilním a vysoce škálovatelném ekosystému.

Projekt Avalanche

Avalanche je první decentralizovaná platforma pro chytré smlouvy vytvořená pro rozsah globálních financí s téměř okamžitou konečností transakcí.

Dokumentace Avalanche poznamenává, že klíčovým rozdílem mezi ní a jinými sítěmi inteligentních kontraktů je konsensus protokolu, který používá. Dodává, že protokol Avalanche „využívá nový přístup ke konsenzu k dosažení silných bezpečnostních záruk, rychlé finalizace a vysoké propustnosti bez kompromisů v decentralizaci.

AVAX je nativní token sítě. Používá se k placení poplatků na blockchainu Avalanche a lze jej stakovat.

Závěr

Projekt Avalanche si spolu se svým nativním tokenem AVAX vedou od samého začátku velmi dobře. Aktuálně se AVAX obchoduje za 118 USD, což je 16% nárůst během 24h a téměř 50% nárůst za 7 dní. Kryptoměna se zároveň umísťuje na desátém místě na coinmarketcapu.

Nezapomeňte se přidat také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ nebo do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img