Bitcoin na ATH za posledních 13 měsíců, další bull run na obzoru?

0
(0)
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Včera jsme psali o sedmiletém trendu a hranici 9 800 USD. Dnes to vypadá, že tato predikce by se mohla naplnit ještě dříve, BTC prorazil hranici 9 000 USD, dosáhl ATH posledních 13 měsíců a pokračuje dál.

Tip: Včerejší predikci si můžete přečíst zde. 

Býčí trend

Bitcoin, největší kryptoměna podle tržní kapitalizace, vzrostl během dneška až na 9 381 USD, což je nejvyšší cena od 10. května 2018. Meziměsíční nárůst je pak kolem 8 procent.

Podle údajů společnosti Messari byly během posledních 24 hodin zobchodovány BTC v hodnotě více než 19 miliard USD.

Další vývoj

Pokud bude pokračovat pozitivní vývoj, BTC se může dále přiblížit k další velké rezistenci  na 10 000 USD. O býčím trendu svědčí i dlouhodobé údaje a TA. Podobná situace (bull crossover) se objevila v grafech i v říjnu 2015, kdy stejná formace znamenala začátek dlouhodobého býčího trendu.

Prudký nárůst BTC z 7 500 USD na úroveň nad 9 300 USD znemožnil návrat medvědího trhu v tzv. doji reverzi. Podrobnější analýzu si můžete přečíst v článku níže od IX.

Mohlo by vás zajímatBitcoin roste, ale altcoiny zatím moc nereagují

Co číst dál: Analýza od IX…

[ANALÝZA] 15.6. Bitcoin překonal očekávání a to ve správném směru – od IX

Zdroj:
coindesk.com

Disclaimer: Před případnou investicí si udělejte vlastní průzkum, tato analýza slouží pouze jako podpora k obchodování a vy obchodujete pouze na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img