15.06.19 Technická analýza ETH , LTC – Bitcoin roste, ale altcoiny zatím moc nereagují

0
(0)

Zprávy a souhrny

Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Tak Bitcoin se nám dostal nad hodnoty 8700 $, což je zatím velmi pozitivní. Zvláště pozitivní by bylo, kdyby weekly zavřela nad open minulého týdne 8733 $. Tuto cenu trh již otestoval, takže máme jistou šanci, že by tato úroveň mohla být nakonec definitivně překonána. To by pravděpodobně přimělo investory ještě přikupovat do pozic.

Dnešní analýza BTC od IX

Na toto close Bitcoinu nad úrovní 8733 $ by pravděpodobně reagoval zbytek marketu. Podobně je na tom Ethereum, bohužel tady ta rozhodná cena 269 $ nebyla zatím otestována. Litecoin je na tom asi nejlépe, neboť nerozhodnost v úrovni 115 $ již cena přetlačila.

Litecoin se po korekci k úrovni 128 $, vrátil opět nad resistanci 135 $. S tímto návratem nad resistanci 135 $ jsem počítal. Zatím to vypadá že cena LTC pouze čeká jak dopadne cena Bitcoinu na konci týdne. Pokud začne Bitcoin klesat tak bude klesat i Litecoin.

Pokud by Litecoin klesl zpět pod úroveň 125 $, tak hrozí že se tato korekce zastaví v úrovni 115 $. V podstatě se situace na Litecoinu od poslední analýzy moc nezměnila. Pozitivní pouze je, že se cena zatím nepropadla pod lokální support v úrovni 128 $. Bohužel zatím se cena pohybuje uvnitř trendového kanálu. Přičemž horní trend line kanálu je v konfluenci s resistancí, nad kterou se právě cena nachází. Pokud začne cena opět padat pod současnou podporu v úrovni 135 $, tak cena zůstane uvězněna uvnitř kanálu. Pohybem pod support se začne opět vytvářet korekce, která se může zastavit až v úrovni 115 $. Pokud by cena Bitcoinu selhala, tak cena Litecoin pravděpodobně propadne k 115 $


 

Ethereum by mohl ještě nějaký čas konsolidovat mezi úrovněmi 269 -233 $. Bohužel více než růst hrozí na ETH propad k 200 $. Zatím se cena není schopná dostat přes resistanci 269 $

Při skutečně silném propadu by mohla cena otestovat konsolidační úroveň 170 $. Takový silný propad k 170 $, by mohl nastat pravděpodobně pouze jen pokud by Bitcoin vytvořil korekci k 6400 $. Zatím to vypadá, že se k tomu Bitcoin nechystá, nicméně pokles ETH k úrovni 200 $ je dost reálný.


 

Disclaimer: Před případnou investicí si udělejte vlastní research, tato analýza slouží pouze jako podpora k obchodování.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Johan

Jestli půjde BTC dolu, můžou investoři přesunout do LTC. Halving pomalu klepe na dveře a ten může přinést velké zhodnocení. Řekl bych, že hodně lidí je zvědavých jak to dopadne a jak velké bude FOMO.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: