Bitcoin live stream – donutí inflace Fed přitvrdit? Jak moc je Bitcoin a akciový trh v ohrožení?

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Inflace po několikaměsíční stagnaci zase udeřila v plné síle. Meziroční inflace v USA dosahovala až 6,2 %, což jednak implikuje další akceleraci růstu cenových hladin a jednak potřebu brzkého zásahu ze strany Federální rezervní banka. Fed se k tomu zatím moc neměl, ale už se z tohoto tématu začíná stávat významné politické téma. Americká centrální banka bude proto velkým tlakem, aby ukončila kvantitativní uvolňování a začala zvedat úrokové sazby.

Bitcoin a akciové trhy dostaly proto tvrdý direct mezi oči. Dolarový index totiž brzy začal strmě růst, kdy denní přírůstek byl zase rekordní 1 %. Je tedy akcelerující inflace mohutným ohrožujícím faktorem pro Bitcoin a akciový trh? Všechna témata si tedy zevrubně probereme v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
kubik

Dol. index od r 2014 se pohybuje od 88 do 103,nyní je 95,tak nevím jestli má zrovna na bitcoin takový vliv.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: