Bitcoin je výjimečné aktivum – tvrdí špičkový analytik

5
(11)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Špičkový analytik pro Bloomberg Intelligence, Mike McGlone, před nedávnem vyjádřil své myšlenky směrem k nejdůležitější kryptoměny světa. Co si myslí o Bitcoinu a dalších kryptoměnách?

Bitcoin jedinečné digitální aktivum

Hlavní komoditní stratég zpravodajské společnosti Bloomberg, Mike McGlone, zkoumal před nedávnem ve svém vystoupení potenciál Bitcoinu. Dle jeho slov se dá nejdůležitější kryptoměna světa popsat jako výjimečné aktivum s pevnou nabídkou.

Mike McGlone dříve také hovořil o vzájemném vztahu Bitcoinu a akciového trhu. Mike McGlone prohlásil:

„Bitcoin obvykle nemá velký vliv na ceny akcií, ale může těžit z jakéhokoli stimulu způsobeného obchodem na akciovém trhu přesahujícím obvyklou časovou osu.“

V rozhovoru pro zpravodajský portál Decrypt se rozhovořil také přední analytik společnosti Quantum Economics, Jason Deane. Ten prohlásil, že McGlone naráží na přesně danou nabídku bitcoinů ve srovnání se všemi ostatními aktivy. Naznačuje tak, že mnoho akcií nebo dluhopisů je nadhodnoceno.

„Jelikož je celková nabídka Bitcoinu známa celou po celou dobu své existence, lze budoucí předpovědi vypočítat pomocí různých metrik a přesných čísel. Na cenu a hodnotu kryptoměny bude mít vliv pouze poptávka.“

McGlone dále uvádí, že současné neomezené tištění peněz udrží poptávku po kryptoměnách a drahých kovech. Investoři v posledních několika týdnech hledají pro svůj kapitál bezpečné útočiště. Společnost MicroStrategy ve svém nedávném prohlášení sdělila:

„Bitcoin je digitální zlato – tvrdší, silnější, rychlejší a chytřejší než jakékoli peníze, které mu předcházely.“

Závěr

Mnoho investorů před nedávnem vyjádřilo své obavy k různým stimulačním balíčkům, které mohou vést k vysoké inflaci. To nám může lehce poukázat na fakt, že s Bitcoinem se může počítat jako s bezpečným úložištěm hodnoty. Více informací se dozvíte také v naší pravidelné technické analýze.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 11

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img