Bitcoin je predátorem finančních trhů – tvrdí Anthony Pompliano

5
(8)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel investiční společnosti Morgan Creek Digital a velký zastánce kryptoměn, Anthony Pompliano, ve svém nedávném rozhovoru prohlásil, že Bitcoin je predátorem finančních trhů. Co dalšího prozradil?

Bitcoin jako obávaný predátor

V nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál CNBC Anthony Pompliano prohlásil, že Bitcoin je nejlepším možným aktivem pro generování značeného růstu. V rozhovoru pro CNBC Pompliano na adresu Bitcoinu řekl:

„Bitcoin je vrcholným predátorem finančních trhů. Máte digitální peníze, které za deset let rostou ročně o více než 200 %. Tiskneme nebývalé množství peněz, a proto investoři hledají bezpečné útočiště, a bitcoin se tak stává tím vrcholným dravcem. Investoři se snaží najít aktivum, kterému mohou důvěřovat. Bitcoin slouží tomuto účelu.“

Pompliano a manipulace na trhu

V reakci na tvrzení, že matička všech kryptoměn je často manipulována, Anthony Pompliano uvedl, že akciový trh je ve skutečnosti ukázkovým příkladem manipulovaného trhu, což zdůrazňuje tendenci Fedu stimulovat ho pokaždé, když mu dojde šťáva. Pro CNBC řekl:

„Máme Federální rezervní systém a volené úředníky, kteří zakázali medvědí trhy. Pokud jste na akciovém trhu a trh se začne korigovat, vstoupí do něj a načerpá z trhu likviditu. To je šílené. Pokud chcete mluvit o manipolovaném trhu, promluvme si o akciovém trhu.“

Chcete-li se podívat na celý záznam rozhovoru se zakladatelem společnosti Morgan Creek Digital, můžete tak učinit pod přiloženým odkazem níže.

YouTube video

Závěr

Anthony Pompliano patří mezi bitcoinové býky, který podporuje nejdůležitější kryptoměnu světa již řadu let. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 55 547 USD dle KMC. Více informací o vývoji kryptoměn se dozvíte v našich pravidelných technických analýzách.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: