Bitcoin jako nejlepší měna pocházející z internetu

4.2
(5)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...

[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Politický komentátor CNN Van Jones se připojil ke stále rostoucímu seznamu významných osobností, které se veřejně přihlásily k podpoře Bitcoinu. Jones spolu s Jackem Dorseyem považují Bitcoin za nejlepší měnu pocházející z internetu.

Další podporovatelé Bitcoinu

Generální ředitel Twitteru, Jack Dorsey, ve nedávném rozhovoru pro zpravodajskou agenturu Reuters prohlásil, že považuje Bitcoin jako nejživotaschopnější měnu pocházející z internetu. Van Jones jednoduše tento příspěvek sdílel, čímž upozornil svých téměř 900 000 sledujících.

Jack Dorsey, který je dlouholetým příznivcem kryptoměn a investorem do afrických blockchainových startupů, se snaží prostřednictvím programu Square usnadnit lidem přístup ke kryptoměnám. Hlavním posláním grantového programu Square Crypto je naučit lidi využívat Bitcoin.

Bitcoin aktuálně čelí problémům se škálovatelností i přívětivosti pro netechnické uživatele. Dle Dorseyho by měl být přístup ke kryptoměně stejně snadný jako předání papírové hotovosti. Square Crypto se snaží zajistit, aby se Bitcoin stal velmi rychlým a efektivním.

Van Jones, který se živí jako politický komentátor, na svém twitterovém účtu již několikrát sdílel podobné příspěvky o Bitcoinu a dalších kryptoměnách. Mike Novogratz, velký zastánce Bitcoinu, Jonese dokonce nazval bratrem ve zbrani pro Bitcoin.

Jones spolu s Novogratzem jsou zakládajícími partnery neziskové organizace Reform Alliance, která usiluje o pokrok v trestním soudnictví.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 10 925 USD dle KMC.

Závěr

Stále častěji v letošním roce slýcháme, jak významné osobnosti vstupují do kryptoměnového prostoru. Pro Bitcoin a další kryptoměny jsou podobné zprávy velmi pozitivní, jelikož dělají kryptoměnám reklamu. Kryptoměny se tak díky novým slavným zájemcům dostávají do mainstreamu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře