Binance získává první licenci poskytovatele krypto služeb v Bahrajnu

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Nejpopulárnější kryptoměnová burza bude Bahrajncům poskytovat různé služby související s kryptoměnami. Binance je v zemi, bohaté na ropu, zcela regulována a jako první získala licenci na Blízkém východě.

„Kryptoburze Binance byla udělena první licence pro globálního poskytovatele kryptoaktiv v Radě pro spolupráci arabských států Perského zálivu (GCC) centrální bankou Bahrajnu,“

Napsal na Twitteru Changpeng Zhao, generální ředitel Binance.

Podle nejnovější licence může Binance nabízet služby, jako je obchodování, správa portfolia a výběry kryptoměn pro obyvatele Bahrajnu. Bahrajnská centrální banka (CBB) navíc udělila licenci, zatímco podle JE Rasheeda Al Maraje, který je guvernérem banky, „vytvářela předpisy v souladu s globálními trendy“.

„Pokračujeme ve spolupráci s partnery a lídry v oboru, jako je Binance, na vývoji předpisů, které umožňují inovace a nejlepší postupy,“

Dodal Al Maraj.

Podle ředitele kryptoburzy bylo získání licence na provozování v Bahrajnu hlavním „milníkem“ pro Binance.

Bahrajnská krypto cesta

Na rozdíl od většiny zemí, které neregulují kryptoplatby, Bahrajn zaujal ke třídě aktiv jiný přístup.

Strategie Bahrajnu jej staví před konkurenci digitálních měn na Středním východě, protože většina sousedských zemí kryptoměny zakázala.

Generální ředitel Bahrajnské rady pro hospodářský rozvoj Khalid Humaidan poznamenal:

„Tým Bahrainu vybudoval prvotřídní infrastrukturu na podporu rychle rostoucího blockchainu a krypto průmyslu s robustními předpisy a různorodými talenty v rámci finančních služeb, fintech a technologických sektorů. Spolupráce s lídry v oboru, jako je Binance, dále posílí naše poslání vytvořit Bahrajnské království jako přední obchodní centrum.“

Závěr

Přijetí služeb Binance Bahrajnskou vládou představuje pozitivní zprávu pro fanoušky kryptoměn. Je možné, že se k adopci krypta přidají i ostatní země Středního východu?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img