Binance daruje 2,5 mil. dolarů v kryptoměnách na pomoc ukrajinským dětem

5
(3)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Kryptoburza Binance prostřednictvím své neziskové organizace Binance Charity darovala 2,5 milionu dolarů v kryptu na pomoc válkou ohroženým dětem.

Binance se připojila k pomoci

Jak víte, kryptoměny již dosud posloužily k pomoci Ukrajině v hodnotě několika desítek milionů dolarů. Z toho nejméně 15 mil. dolarů bylo dosud utraceno za bojové vybavení na obranu země před invazí.

Binance právě přispěla na pomoc dětem na Ukrajině v probíhající válce jejich země proti Rusku a připojila se tak k rostoucí vlně solidarity. Dar byl převeden v kryptu na konto UNICEF prostřednictvím Binance Charity. Jde o neziskovou charitativní odnož Binance.

Cílem daru je pomoci pokrýt výdaje organizace UNICEF, která nyní podporuje ukrajinské děti a rodiny zasažené válkou.

Děti ve válce

Mnozí odborníci se shodují, že Rusko na Ukrajině páchá válečné zločiny, protože zde nevybíravě ostřeluje civilní obyvatele. Okolní svět se však zatím ze strategických důvodů zdráhá proti agresi zakročit vojensky. Výzvy ukrajinského prezidenta, aby se k milicím připojili civilisté, a jeho omezení regionálního cash flow rovněž nepřispěly ke zlepšení situace pro obyvatele konfliktních zón.

Každý den jsou zranění a umírají nevinní lidé včetně dětí a dokud se situace neuklidní, neexistuje mnoho způsobů, jak tomu zabránit. Některým se podařilo utéct do zemí západně od Ukrajiny, jiní však bohužel to štěstí neměli.

V oficiálním prohlášení UNICEF poděkoval Binance za její příspěvek a ujistil, že peníze přišly ve správný čas, protože eskalace ozbrojeného konfliktu hluboce ovlivňuje obyvatelstvo. Chanpeng Zhao k tomu uvedl:

„Jsme vděční za naši pokračující spolupráci s UNICEF, která s podporou komunity Binance poskytuje nouzovou pomoc, která pomáhá zmírnit některé z utrpení, kterému tyto děti a jejich rodiny čelí.“

UNICEF zaměřuje své úsilí na poskytování vody, vzdělání a ochrany dětem, ale i podporu zdravotní a hygienické pomocii. Spolupracují s ukrajinskými regionálními vládami na jejich programech podpory komunity a podporují mobilní týmy poskytující služby ochrany dětí.

Závěr

Kryptoburza Binance se připojila k mohutné vlně solidarity a pomoci Ukrajině, kterou předvedli také uživatelé kryptoměn. Dar 2,5 mil. USD v kryptu je nasměrován specificky na pomoc ohroženým dětem a jejich rodinám.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ludmila
Hodnocení článku :
     

Super!

Vojtech

Upřímně, zas tak moc se starej Zhao nepředal…

Reklama: