Binance meni pravidla pro launchpad – Má to veliký vliv na cenu BNB

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Týdenní zprávy] Čína údajně spustí své CBDC dříve kvůli COVID-19

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

Binance coin za posledních pár měsíců ukázal, že cenový vývoj BTC pro něj není podstatný. BNB totiž již několik měsíců po sobě roste oproti ostatním kryptoměnám. Důvodů je více a dnes přibyl další. 

Binance na vzestupu

Cena BNB roste dlouhodobě, ale je až překvapivé, že v době kapitulace si BNB polepšuje opravdu hodně. Od počátku roku totiž BNB oproti BTC vyrostl téměř čtyřnásobně. Za tímto růstem se skrývá několik důvodů. Základem celého růstu je v první řadě fakt, že Binance si stále drží pověst nejlepší burzy v kryptoprostoru. To by samo o sobě ovšem nevysvětlovalo tak radikální růst v době bear marketu.

Informace o vstupu institucí – Bakkt má hodnotu 740 milionů dolarů a to ještě ani nefunguje

Takže co je za tímto růstem? Binance totiž postupně rozvíjí svoje služby a svou infrastrukturu. Přidána byla například možnost nakupovat kryptoměny za fiat. Do testovací fáze se dostala decentralizovaná burza, kterou Binance buduje. Ovšem za hlavní důvod je možné označit rozjezd platformy Binance Launchpad.

Jak již název napovídá, tak Binance Launchpad je takový startér pro nové projekty. V podstatě to má být optimalizovaná platforma pro ICOs. A ty se mohou nakupovat pouze za BNB. Vzhledem k tomu, že Binance si do svého Launchpadu zatím pouští nadějné projekty (Celer Network a Bittorrent), o které je zájem, tak cena Binance Coinu stoupá. Po posledním ICO se ovšem zvedla vlna kritiky, protože na mnohé kupující se nedostalo a zároveň byl celý proces nad míru podezřelý.

Nový způsob ICO

A tak se Binance rozhodlo pro nový přístup. U nadcházejících ICO na Binance bude nově loterie. Kdo vyhraje v loterii, ten bude mít možnost nakoupit fixní částku nových tokenů v ICO. Každý ověřený uživatel Binance se této loterie bude moci zúčastnit a jedinou podmínkou je, že musí držet minimálně 100 BNB. A právě to nyní žene cenu Binance Coinu nahoru.

Cenový vývoj BTC – Bitcoin se může propadnout až o 50% – brzy přijde další cenový pohyb

Nový systém bude fungovat tak, že před vstupem do loterie o místo v ICO, budete muset 20 dní držet minimálně 100 BNB. Poté budete mít přístup k jednomu tiketu do loterie. Maximální počet tiketů na jednoho uživatele je 5 a tudíž musí dvacet dní před ICO držet 500 BNB. To vyvolává velkou poptávku po BNB tokenech.

Jestli je to šťastná cesta, to se teprve ukáže. Tento krok jednoznačně vyvolá nerovnosti v možnosti ucházet se o dané ICO. 100 BNB má totiž momentálně hodnotu okolo 1600 USD a to není málo. A co můžeme čekat? Předpovídat budoucnost kryptoměn je nesmírně těžké a jako vždy radíme být extrémně opatrní. Binance coin si zatím vede v roce 2019 velmi dobře. Ohromný růst ceny ovšem vyvolává otázku, zda přijde výraznější korekce.

Co číst dále?

Šéf BitMEX-u Arthur Hayes předpovídá cenu Bitcoinu v roce 2019 na 10 000 $

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře