Austrálie: Do jednoho roku budou zavedena jasná pravidla pro kryptoměny

1
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Australský senátor Andrew James Bragg ve svém nedávném prohlášení uvedl, že země v příštích 12 měsících zavede jasná pravidla pro kryptoměny. Jakým směrem se australské regulace pro kryptoměny vydají?

Pravidla a australská poptávka po regulaci

Australský senátor Andrew Bragg v nedávném prohlášení řekl, že do jednoho roku by v Austrálii mohla vzniknout jasná pravidla pro kryptoměnový průmysl. Bragg také uznal, že nadšenci do kryptoměn v zemi touží po správné regulaci digitálních aktiv.

Andrew Bragg, který v současné době slouží jako předseda senátního výboru pro Austrálii, uvedl, kryptoměnové odvětví v zemi ještě více touží po robustní regulaci, jelikož průmysl postupuje do fáze mainstreamového přijetí. Uvedl:

„K mému překvapení jsem nikdy neviděl odvětví, které by tak dychtilo po regulaci. Téměř každý, s kým jsem v tomto odvětví mluvil, chápe, že regulace by přinesla důvěryhodnost a platnost tomuto sektoru, který byl mnohými zavrhován jako fantazijní a nelegitimní pro jeho 12letou existenci.“

Senátor připustil, že bude obtížné prosadit jasné regulace pro kryptoměny. Přátelské předpisy pro kryptoměnový průmysl navrhují i ostatní zákonodárci v zemi. Brag poznamenává, že vhodný legislativní rámec umožní investorům převzít kontrolu nad svými financemi a eliminovat jakékoli nejistoty.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 64 547 USD dle KMC.

Závěr

Austrálie se řadí mezi několik dalších zemí, které se otevřeně staví ke kryptoměnám a technologii blockchain. Můžeme jen doufat, že regulace kryptoměn se vydají tím správným směrem. Co si regulacích myslíte vy? Oficiální prohlášení senátora Andrewa Bragga si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img