Austrálie: Do jednoho roku budou zavedena jasná pravidla pro kryptoměny

1
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Australský senátor Andrew James Bragg ve svém nedávném prohlášení uvedl, že země v příštích 12 měsících zavede jasná pravidla pro kryptoměny. Jakým směrem se australské regulace pro kryptoměny vydají?

Pravidla a australská poptávka po regulaci

Australský senátor Andrew Bragg v nedávném prohlášení řekl, že do jednoho roku by v Austrálii mohla vzniknout jasná pravidla pro kryptoměnový průmysl. Bragg také uznal, že nadšenci do kryptoměn v zemi touží po správné regulaci digitálních aktiv.

Andrew Bragg, který v současné době slouží jako předseda senátního výboru pro Austrálii, uvedl, kryptoměnové odvětví v zemi ještě více touží po robustní regulaci, jelikož průmysl postupuje do fáze mainstreamového přijetí. Uvedl:

„K mému překvapení jsem nikdy neviděl odvětví, které by tak dychtilo po regulaci. Téměř každý, s kým jsem v tomto odvětví mluvil, chápe, že regulace by přinesla důvěryhodnost a platnost tomuto sektoru, který byl mnohými zavrhován jako fantazijní a nelegitimní pro jeho 12letou existenci.“

Senátor připustil, že bude obtížné prosadit jasné regulace pro kryptoměny. Přátelské předpisy pro kryptoměnový průmysl navrhují i ostatní zákonodárci v zemi. Brag poznamenává, že vhodný legislativní rámec umožní investorům převzít kontrolu nad svými financemi a eliminovat jakékoli nejistoty.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 64 547 USD dle KMC.

Závěr

Austrálie se řadí mezi několik dalších zemí, které se otevřeně staví ke kryptoměnám a technologii blockchain. Můžeme jen doufat, že regulace kryptoměn se vydají tím správným směrem. Co si regulacích myslíte vy? Oficiální prohlášení senátora Andrewa Bragga si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server ZDE.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 1 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: